Discover Scuba Diving - odkryj nurkowanie BestDivers.pl
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Discover Scuba Diving – odkryj nurkowanie

Discover Scuba Diving - odkryj wolność jaką daje nurkowanie  

Wiele osób często ma inne wyobrażenie o nurkowaniu. Te jednorazowe zajęcia na basenie otwierają oczy niedowiarką, iż jest to fascynująca forma spędzenia czasu. Spotykamy się ok. godzinę przed wejściem do wody aby omówić aspekty bezpieczeństwa, jak będą wyglądać zajęcia w basenie. Poruszamy takie zagadnienia jak chociażby znaki nurkowe czy podstawowe ćwiczenia które uczestnik będzie musiał wykonać pod wodą.
Naturalnie na każdych zajęciach robimy podwodną sesję fotograficzną i uczestnik może się później chwalić wśród znajomych czy w rodzinie, że już pierwsze nurkowanie zaliczył.
 

Discover Scuba Diving 

DSD to także doskonała forma prezentu dla bliskiej nam osoby. Dla zainteresowanych przygotujemy odpowiedni kupon aby było co podarować na urodziny, walentynki czy pod choinkę. Zapraszamy, to raptem jedne zajęcia, a może się okazać, że odkryjesz w nurkowaniu coś niesamowitego, coś co zmieni Twoje życie już na zawsze. Tak jak było z nami, ekipą Bestdivers.
 
 
 
 
 
Zajęcia prowadzimy wieczorem na pływalni Prawy Brzeg ul. Jagiellońska 7, gdzie jest też zlokalizowane nasze centrum Nurkowe Bestdivers.
 
 
Zapraszamy i wiemy, że od tego momentu będziesz się zastanawiać czy nie przystąpić do pełnego kursu nurkowania PADI OWD. Praktycznie od razu po tych zajęciach możesz rozpocząć pełny kurs.
 
 
>>Tutaj więcej informacji o kursie<<

Zapisz się już dziś!

 
Aby zapisać się na PROGRAM DSD możesz skorzystać z  poniższego kodu QR
 
Kontakt:
Tel. 601321557, 698529073
Mail: Bestdivers@bestdivers.pl

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073