Discover Snorkeling » Best Divers
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Discover Snorkeling

Logo PADI

 

 

TWOJE PIERWSZE KROKI W NURKOWANIU

 

DISCOVER SNORKELLING czyli Program Nurek Powierzchniowy

 
Czy lubisz pływać w grupie znajomych?
A może tylko sam z partnerem, któremu zawsze możesz zaufać i z którym zawsze zadbacie o to, aby pływanie teraz połączone z nurkowaniem było jeszcze bardziej przyjemne i bezpieczniejsze?
A może chciałbyś nurkować z własnymi dziećmi, ciesząc się wrażeniami w ramach nurkowania powierzchniowego?
Nic tak nie cieszy oczu rodzica jak wspólne spędzanie czasu z dziećmi i rozwijanie ulubionego hobby, dlatego Organizacja PADI przygotowała wyjątkowy kurs w trosce o twoich podopiecznych - Program Nurek Powierzchniowy, czyli DISCOVER SNORKELLING
 
SnorkellingSnorkelling1
 
 
Program został tak ułożony, aby każdy z uczestników, który ukończył 5 rok życia, mógł rozpocząć wspaniałą przygodę, jaką jest snorkelling pozwalający na pierwsze kroki do podwodnej przygody przy pomocy swojego pierwszego ABC - maski, fajki i płetw wspólnie z Tobą.
 
W trakcie pierwszych „kroków” w nurkowaniu, odkryjemy przed twoimi podopiecznymi przyjemność i wszystkie zalety oraz tajemnice podwodnej przygody.
Zaczynamy od zajęć na basenie, gdzie w trakcie krótkiego instruktażu nauczymy młodego kursanta jak używać sprzętu ABC, nauczymy jak w szybki i profesjonalny sposób oczyścić maskę z wody, nauczymy również jak przeczyścić maskę, gdy zaparuje. Pokażemy twojemu dziecku, że maska nurkowa umożliwia wyraźne widzenie pod wodą, opowiemy mu, na czym to polega i dlaczego gdy nieuzbrojone oko ludzkie przygotowane głównie do widzenia w atmosferze powietrza, pod wodą, wskutek zmniejszonej różnicy w gęstości ośrodków (woda-soczewka) widzi obraz nieostry. Opowiemy, że fajka umożliwia oddychanie bez unoszenia głowy ponad powierzchnię wody i dzięki temu na powierzchni może się swobodnie unosić każda osoba całkowicie nieumiejąca pływać. Pokażemy na koniec, że płetwy ułatwiają poruszanie się w wodzie, przy niewielkim wkładzie własnego wysiłku.
 
Snorkelling3Snorkelling4
 
 
Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem Instruktora PADI, który czuwa, aby pierwsze kroki twojej pociechy w tej niezapomnianej wyprawie nurkowej były przyjemne i bezpieczne, naszym zadaniem jest sprawiać wam przyjemność z tego, co wszyscy kochamy. Za każdym razem Instruktor będzie pokazywał i nauczy maluchy, na co należy zwrócić uwagę, gdy na wodach otwartych będziecie nurkować tuż pod taflą wody, jak wejść i wyjść bezpiecznie z wody, nie tylko, gdy będzie spokojna, ale również przy łagodnym przyboju (falowaniu). Instruktor poleci również małym kandydatom, aby po kolei prowadzili krótkie wycieczki z ćwiczeniem umiejętności nurkowania w ABC, podczas gdy pozostali uczestnicy będą występować w roli partnerów waszych niezapomnianych wypraw.
Zajęcia odbywają się na naszym basenie Delfin, wszyscy ćwiczymy w przyjemnej ciepłej wodzie zapewniającej nam komfort w trakcie nurkowania z maską i fajką, ucząc się korzystania z płetw, wszyscy bawimy się poznając podwodny świat szukając odpowiedzi, co takiego fajnego widzą w tym delfiny i inne ssaki morskie. Każdy z uczestników zajęć będzie miał robione zdjęcia podwodne i nadwodne, a następnie udostępnimy je w formie elektronicznej.
 
SnorkellingSnorkelling
 

Gdzie uprawiać snorkeling?

Najlepsze do tego są oczywiście ciepłe wody morskie, charakteryzujące się dużą przeźroczystością i bogactwem form życia. Każdy wie, że niezapomnianym miejscem uprawiania snorkelingu jest wybrzeże Chorwacji i Morze Czerwone w Egipcie i Izraelu, ale z nami możesz zwiedzić cały świat. Wskakując z maska i płetwami do polskiego jeziora też możemy być mile zauroczeni.
 
Jeżeli twoje dziecko ma ukończone 10 lat, to Program Nurek Powierzchniowy to wręcz idealny wstęp do programu PADI Discover Scuba Diving - Odkryj Nurkowanie w trakcie, którego, twoje dziecko może zanurkować wspólnie z rodzicami i razem cieszyć się odkrywaniem podwodnych głębin.
Discover Snorkelling, to również dobry wstęp do pierwszej nurkowej specjalizacji twojego dziecka po ukończeniu 10 roku życia, specjalizacji PADI Open Water Diver, która krok po kroku wprowadzi cię do świata głębin i tego, co kryje każdy zbiornik na ziemi w swoim podwodnym świecie, jeżeli pamiętasz filmy słynnego Jacques Cousteau, to właśnie ten świat, do którego chcemy cię zabrać.
 

Już dzisiaj zapisz swoją pociechę do rozpoczęcia swoich pierwszych kroków do podwodnego świata z nami, najlepszymi w nurkowaniu, z doświadczeniem więcej niż 15 lat. Wiemy co robimy!

 

Kontakt:

Rudi.stankiewicz@bestdivers.pl

Tel. 601321557 

 

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073