Jezioro Budzisławskie – perła Wielkopolski » Best Divers
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Jezioro Budzisławskie – perła Wielkopolski

Termin wyprawy: 23-25.08.2019

Wiele razy jeździliśmy już na jezioro Budzisławskie ale zawsze przed sezonem albo już we wrześniu. Tym razem jednak wyruszamy jeszcze w sierpniu. Dołącz do nas niezależenie czy jesteś spóźnialskim z zaliczeniem kursu czy na nurki rekreacyjne. Jakby nie patrzeć drobnymi kroczkami zbliża się jesień.

Przejrzystość wody w jeziorze Budzisławskim potrafi zadziwić najbardziej wytrawnych nurków. Różnie z tym bywa w polskich wodach, wszystko zależy od temperatury wody. Jednak to jezioro zazwyczaj ma przejrzystą wodę. Miejsca nurkowe są ideale zarówno dla początkujących, doświadczonych jak i zaawansowanych nurków. W ośrodku wypoczynkowym znajduje się baza nurkowa Diver.

 

  

Gospodarze zbudowali ciekawy tor podwodny, gdzie poręczówki prowadzą nurków do różnych atrakcji podwodnych np. do posagu Matki Boskiej. Bardzo interesujące (wręcz fenomenalne) jest też nurkowanie wokół wyspy oraz na przeciwległym brzegu jeziora.

 

Cel wyjazdu:

Jedziemy prowadzić kursy nurkowania, a chętnych na nurkowania rekreacyjne też oczywiście przygarniemy.

Dojazd

Jezioro Budzisławskie położone jest w bliskim sąsiedztwie Jeziora Powidzkiego - popularnego celu nurków. Dojazd do jeziora nie sprawia problemów. Jadąc od północy (z okolic miejscowości Strzelno) lub od południa (z okolic miejscowości Słupca) najlepiej kierować się do drogi wojewódzkiej oznaczonej numerem 262. Z drogi tej należy odbić na Budzisław Kościelny (jadąc od strony północy na drogowskazie widnieje kierunek na Kleczew), a następnie na Tręby Stare. Skręcamy w Trębach Nowych przed tablicą informacyjną „do bazy nurkowej Diver”, a po chwili jesteśmy już w ośrodku. Z Warszawy należy jechać autostradą i zjechać na Konin lub Słupca. Jak będziemy trzymać kierunek na Budzisław Kościelny, na pewno nie zabłądzimy. Czas dojazdu z Warszawy to około 3h.

Mapa dojazdu:

  

Cena:

osoba nurkująca 388 pln
osoba nienurkująca 259 pln

Cena zawiera:

  • dwa noclegi w ośrodku Kleczew
  • opłatę parkingową
  • opłatę bazową za korzystanie z infrastruktury bazy nurkowej
  • opiekę kadry instruktorskiej Bestdivers
  • ładowanie butli powietrzem

Cena nie zawiera:

  • dojazdu (dobieramy się po kilka osób w autach)
  • wyżywienia
  • wypożyczenia sprzętu do nurkowania (dla osób na nurkowania rekreacyjne)

Nocleg:

Ośrodek Osir Kleczew

W ośrodku mamy zarezerwowane domki typu Brda i Miroszów. W domkach jest kuchnia, pościel, WC, pokoje 2 osobowe. Ręczniki należy zabrać ze sobą. Kuchnia jest względnie wyposażona w naczynia i sztućce. Można spokojnie sobie posiłek tam przygotować czy ugotować herbatę. 

Dodatkowo na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci i oddzielny budynek z większe ilością pryszniców i łazienek jako, że w zwyczaju ośrodka jest też przyjmować tych z namiotami.

 

Wyżywienie:

W ośrodku OSIR-owskim w Kleczew jest sezonowy barek, gdzie można sobie kupić posiłki, jednak w domkach zarezerwowanych dla nas jest kuchnia tak więc warto zabrać ze sobą coś na śniadanie i wieczornego grilla.

 

  

  

Plan wyjazdu:

23.08.2019 Odbiór sprzętu do nurkowania w godz. 16.00-18.00 w Bestdivers
24.08.2019 Nurkowania, przerwa na obiad, nurkowania i wieczorem grill
25.08.2019 Nurkowania i powrót do domów, wieczorny zwrot sprzętu w Bestdivers

 

 

Kursy możliwe podczas wyjazdu:

Chętnych na kursy prosimy o kontakt!

Zobacz fotorelację z poprzednich wyjazdów:

Jezioro Budzisławskie

Kontakt i rezerwacje:

Rudi Stankiewicz

Mail: rudi.stankiewicz@bestdivers.pl

Telefon: (+48) 601 321 557 ,  (+48) 698 529 073

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073