Nurkowanie Mazury - w ten weekend J. Świętajno
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Mazury – cud natury j. Świętajno

Termin wyprawy: 07-09.09.2019
 Nurkowanie Mazury
 
 
Zapraszamy na nurkowania w jednym z najpiękniejszych jezior pojezierza warmińsko-mazurskiego - Świętajno. Podczas naszej wyprawy masz szansę zobaczyć coś, co innym nurkom zajmuje nawet kilka lat. Wrzesień to czas, kiedy bujne łąki podwodne chowają już obżarte szczupaki, a podwodne rdestnice mają czasami 3 metry wysokości tworząc fenomenalne widoki podwodne. O ile pogoda nas nie zawiedzie przejrzystość wody w j. Narty (inna nazwa Świętajno) powinna wynosić 5-7 metrów.
 
 

Dlaczego właśnie Narty?

 

Zakwaterowanie:

Gospodarstwo Agroturystyczne „Uroczystko”, do którego się wybieramy, to przede wszystkim: czyste powietrze, cisza, wspaniały klimat Mazur i wyśmienita kuchnia gospodyni (własny ogród, przetwory, przepyszne dania główne i domowe ciasta). Gospodarstwo jest położone niedaleko Szczytna. To też świetne miejsce na wypoczynek z dziećmi. Regularnie jeździmy tam już od 15 lat i prawdopodobnie miejsce Ci się tak spodoba, że Ty też będziesz tam wracał. Klimat tego miejsce jest bowiem niepowtarzalny.
 
 
Posiłki:
 
Na miejscu gospodyni przygotuje nam śniadanie w sobotę i niedzielę oraz obiad w sobotę. W niedziele obiadu już nie zamawiamy gdyż jemy sobie po drodze wracając do domu. Natomiast na wieczór w sobotę we własnym zakresie przygotowujemy sobie coś z grilla i coś na ognisku. Na miejscu jest przygotowane odpowiednie stanowisko gdzie można biesiadować nawet jak pada deszcz. Tak wiec coś na sobotnią kolację dobrze sobie przywieźć. W miejscowości Narty obok naszego miejsca są doskonale zaopatrzone sklepy, a to raptem 10 min jazdy od nas.
 
 
 
 
 

Cena:


Osoba nurkująca: 398 zł.

Osoba nienurkująca: 285 zł.

Dzieci śpiące z rodzicami na łóżku (połówka jedzenia): 95 zł.

Dzieci śpiące na własnym łóżku (połówka jedzenia):  229 zł.

 

Cena zawiera:

  • 2 noclegi
  • 2 śniadania
  • Obiad w sobotę
  • ładowanie butli powietrzem
  • 2 nurkowania dziennie (ew. dodatkowe nocne)
  • obsługę logistyczną nurkowań
  • opiekę wyspecjalizowanej kadry nurkowej
 
 

Cena nie zawiera:

 
Dojazdu, łączymy się po kilka osób w autach (my to koordynujemy)
Wypożyczenia sprzętu nurkowego dla osób nie jadących na kurs
 
 

Dojazd:

 

 

Miejscowość Narty nad jeziorem Świętajno zwanym też Narty leży między Szczytnem i Nidzicą, 180 km od Warszawy. Gospodarstwo Uroczysko znajduje się po drugiej stronie jeziora od głównej drogi (północno-zachodnia część jeziora). Dojazd z Warszawy zajmuje około 3 godzin. Sugerujemy przejazd przez Serock i Przasnysz.
 
 
 
 
 

Co będziemy tam robić:

  • integracja przy wieczornym grillu
 
 

Zainteresowanych powyższymi lub innymi kursami prosimy o wcześniejszy kontakt.

 

Plan ramowy:

 
07.09 – 16:00-18:00 wydawanie sprzętu do nurkowania na wyjazd w C.N. Bestdivers i wyjazd na Mazury
 
08.09 – śniadanie, nurkowanie nr 1, powrót do Uroczyska na obiad,  drugie nurkowanie także w j. Narty, wieczorny grill, osoby na kursie wykład, nurkowanie nocne dla chętnych
 
09.09 – śniadanie, osoby na kursie zostają nad j. Narty NA CAŁY DZIEŃ, nurkowie na rekreację wyjazd na nurkowanie NA WSCHODNIĄ CZĘŚĆ JEZIORA, BICIE BUTLI, A NASTĘPNIE NURKOWANIE OD POŁUDNIOWEJ strony jeziora. Powrót do Warszawy i zwrot sprzętu do nurkowania.
 
Zobacz fotorelacje z nurkowania w j. Narty
 

Kontakt:

wyjazd koordynuje i zabezpiecza Rudi
rudi.stankiewicz@bestdivers.pl
tel. kom.: (+48) 601 321 557
 
 
 

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073