Nurkowanie wrakowe Zakrzówek w Mikołajki
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Nurkowanie mikołajkowe Zakrzówek

Termin wyprawy: 13-15.12.2019

Można śmiało rzec, że to już tradycja gdyż od 9 lat jeździmy co rok, jeden weekend przed Wigilią Bożego Narodzenia na mikołajkowe nurkowania w kamieniołomie Zakrzówek w Krakowie.

 
 
Jak co roku przebieramy się za Mikołajów i idziemy pozować do zdjęć z dzień wcześniej ubraną choinką. Ci, którzy nurkowali na Zakrzówku tylko latem będą oczarowani fenomenalną przejrzystością wody o tej porze roku.

Nurkowanie wrakowe Zakrzówek - mikołajki na Zakrzówku – ubieramy choinkę pod wodą

 
DCIM102GOPROG0014009.JPGZimna woda nie jest przeciwwskazaniem do nurkowania, ba - jej niska temperatura zapewnia najlepszą przejrzystość wody. Dołącz do nas w tym roku. To szansa na świetną zabawę, niecodzienne zdjęcie, jak również wystąpienie w telewizyjnych wiadomościach, bowiem często wówczas telewizja przyjeżdża na to niecodzienne zdarzenie. Grzane wino na rynku starego miasta w Krakowie spakuje po znurkowaniach jak nigdzie!
 

 

 

Zerknij jak to wyglądało:

 
 
Wyprawa to doskonały moment na zrobienie kursu w suchym skafandrze. Jeżeli nie chcesz rezygnować z nurkowań w okresie jesienno-zimowo-wiosennym, dołącz do nas i ciesz się nurkowaniem cały rok. Oczywiście inne  kursy tez możesz dokończyć. Nurkowania podlodowe już niedługo! Może warto przetestować swój sprzęt w warunkach zimnej wody.
 

 

UWAGA!

Należy zabrać ze sobą, jak nie cały strój Mikołaja, to przynajmniej czapkę.
 

 

 

Dojazd

Dojechać na nocleg mamy pod adres Kraków ul. Szara 20, HOTEL PROKOCIM. Z Warszawy najlepiej dojechać tzw. trasą katowicką. Trasa przez Radom jest wciąż rozkopana i zajmie to dłużej.

Dodatkowe informacje o wyjeździe:

Zalew na Zakrzówku, gdzie spędzimy dwa dni jest bardzo dobrze przygotowany na przyjazd nurkujących gości. Toalety jak w Wersalu, barek z wyśmienitym jedzeniem. Na czas pobytu mamy zarezerwowaną wiatę, gdzie cała grupa trzyma swój sprzęt nurkowy. Parking, teren chroniony za bramą tak więc postronni gapie nie kręcą się przy samochodach jak Ty jesteś pod wodą.

Cena:

osoba nurkująca 399 pln
osoba nienurkująca 307 pln

Cena zawiera:

  • dwa noclegi w Hotelu Prokocim (pokoje 2 osobowe),
  • dwa śniadania,
  • wejście na teren bazy nurkowej,
  • ładowanie butli powietrzem,
  • nurkowania na Zakrzówku,
  • opiekę instruktorów nurkowania,
  • podwodne zdjęcia i świetną zabawę!

Cena nie zawiera:

  • transportu i wypożyczenia sprzętu do nurkowania.

Nocleg:

Śpimy w hotelu Prokocim w Krakowie. Jeździmy tam od 10 lat, blisko Zakrzówka, tanio, czysto. Wszystko jak należy!
Hotel_Prokocim_Krakow_01 Sale-Konferencyjne-Hotel-Prokocim-7162 
 
Hotel_Prokocim_Krakow_01 (2) Hotel_Prokocim_Krakow_01 Hotel-Prokocim-Krakow-888622

Dodatkowe informacje

Śpimy w hotelu Prokocim w Krakowie, ul. Szara 20, ręczniki są na wyposażeniu. W cenie mamy też śniadania. W pokojach prysznic z wc i tv. Naturalnie tv jest w pokoju, nie wc :-) To co ważne, że od hotelu do Zakrzówka jedzie się ok 10 minut, tak samo na Stare Miasto. Obok hotelu jest przystanek tramwajowy, kościół, a dla tych, co zabiorą ze sobą osoby nienurkujące ważną informacją jest także to, iż od hotelu jedzie się 10 minut autem do kopalni w Wieliczce! Może zatem warto przy okazji?

Plan wyjazdu:

13.12.2019 odbiór sprzętu do nurkowania w CN Bestdivers w godzinach 16:00-18:00 i wyjazd do Krakowa. Po przyjeździe zakwaterowanie.
14.12.2019 9:00 śniadanie i po śniadaniu wyjazd nad zalew w Zakrzówku, wieczorem integracja na Starym Mieście w Krakowie.
15.12.2019 po śniadaniu ponownie jedziemy nad zalew na nurkowania na sesje w strojach Mikołajów. Około 15.00 powrót do domu i zwrot sprzętu w Centrum Nurkowym Bestdivers.
 

DCIM102GOPROGOPR4353.JPG

DCIM102GOPROGOPR4345.JPG

DCIM102GOPROGOPR4356.JPG

 

 

 

 

 

Kursy możliwe podczas wyjazdu:

Zobacz fotorelację z poprzednich wyjazdów

Kraków - Mikołajki na Zakrzówku

Kontakt i rezerwacje:

Rudi Stankiewicz
 
Tel. 601321557
 

Galeria zdjęć

 

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073