Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

J. Budzisławskie – perła Wielkopolski

Wyprawy nurkowe - jezioro Budzisławskie


Jezioro Budzisławskie to zdecydowanie najczystsze jezioro Wielkopolski. W niektórych okresach przejrzystość wody sięga nawet 15 metrów. Zazwyczaj jest to 5-7 metrów, co oznacza, że jak na Polskie jezioro to naprawdę genialny zbiornik do nurkowania. Lokalna baza nurkowa doskonale przygotowała tor podwodny z różnymi atrakcjami np. fortepian, łódź, posąg Matki Boskiej. Wrzesień to najlepsza pora na nurkowanie w polskich wodach. Bujne łąki, obżarte szczupaki, ciepła woda i spokój nad jeziorem niezmąconym przez setki plażowiczów.


Wspaniała szata roślinna, otaczający spokój, doskonałe miejsce na wypoczynek. To szansa odsapnąć od codziennego zgiełku i odkryć nowe miejsce nurkowe na mapie polskich nurkowisk. Dotychczas miejsce to było mało znane nurkom z Warszawy. Od chwili kiedy otworzono autostradę zaledwie 3 godziny jazdy dzielą ten zbiornik od centrum stolicy.

 

Termin: 13 - 15 września 2013

 

Wyprawy nurkowe - jezioro Budzisławskie

 

Dojazd:

Z Warszawy autostradą na Poznań, na wysokości Konina lub Słupcy należy skręcić na Strzelno i dalej kiereować się na Budzisław Kościelny. W Trębach Nowych należy skręcić na Tręby Stare skąd już tylko ok. 10 minut drogi.

 

Wyprawy nurkowe - jezioro BudzisławskieWyprawy nurkowe - jezioro BudzisławskieJadąc od północy (z okolic miejscowości Strzelno) lub od południa (z okolic miejscowości Słupca) najlepiej kierować się do drogi wojewódzkiej oznaczonej numerem 262. Z drogi tej należy odbić na Budzisław Kościelny (jadąc od strony północy na drogowskazie widnieje kierunek na Kleczew), a następnie na Tręby Stare. W Trębach Nowych należy skręcić przed tablica informacyjną "do bazy nurkowej Diver" aby ostatecznie dotrzeć po chwili do ośrodka wypoczynkowego (i jednocześnie bazy nurkowej) nad jeziorem. Jak będziemy trzymać kierunek na Budzisław Kościelny, na pewno nie zabłądzimy.
 

Zakwaterowanie:

Śpimy w jedynym ośrodku nad jeziorem - Ośrodku OSIR w Trębach Starych. Do dyspozycji mamy kilka domków 6 i 4-osobowych z pokojami dwuosobowymi. W każdym domku jest pościel, wc, aneks kuchenny. Ośrodek nie posiada własnej restauracji, ale na nasze potrzeby będzie otwarty bar przy ośrodku. Można tam zjeść rybę, zupę, hamburgera i bardziej konkretne dania. Słowem jest wszystko, czego nam trzeba.
 

Wyprawy nurkowe - jezioro BudzisławskieWyprawy nurkowe - jezioro BudzisławskieWyprawy nurkowe - jezioro BudzisławskieWyprawy nurkowe - jezioro Budzisławskie
 

Cena:

Nurek
Osoba nienurkująca
 

Cena zawiera:

  • Dwa noclegi
  • Wejście na teren bazy nurkowej
  • Ładowanie butli powietrzem
  • Opiekę instruktorów nurkowania
  • Zabezpieczenie logistyczne nurkowań
     

Cena nie zawiera:

  • Wypożyczenia sprzętu na nurkowania rekreacyjne
  • Dojazdu (dobieramy się po kilka osób w autach)
  • Wyżywienia

 
 

Plan wyjazdu:

13.09 – wydawanie sprzętu do nurkowania w C.N. Bestdivers w godz 16.00-18.00
14.09 – śniadanie w pobliskim barze, nurkowania, przerwa obiadowa i ponowne nurkowania
15.09 – śniadanie, nurkowania i powrót do domu
16.09 – zwrot sprzętu do nurkowania w C.N. Bestdivers w godz. 16.00-18.00 (o ile nie zdążymy zwrócić go w niedzielę po nurkowaniach; basen Delfin czynny do 22.00)
 

Wyprawy nurkowe - jezioro Budzisławskie

Więcej zdjęć w naszej fotorelacji.
 

Kursy nurkowe organizowane podczas wyprawy:

Oprócz nurkowań rekreacyjnych oraz kursu podstawowego Padi OWD proponujemy:

 
 

Kontakt i rezerwacja:

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 

rudi.stankiewicz@bestdivers.pl
tel. +48 601 321 557

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073