Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Jednodniowy wyjazd niedaleko Warszawy – J. Orłowskie

wyprawy nurkowe - jezioro orłowskie

Zapraszamy na jednodniowy wyjazd na nurkowania w jeziorze Orłowskim koło Płocka. Wyjazd ma charakter rekreacyjny, co oznacza, że nie będą w tym czasie prowadzone żadne szkolenia. Koncentrujemy się na czystej przyjemności nurkowania.
 
 

Termin: 21 lipca 2013
 

Plan wyprawy:

Jednodniowa wyprawa. Spotykamy się o 8:00 w C.N. Bestdivers, zabieramy niezbędny sprzęt do nurkowania i wyruszamy nad jezioro. Po nurkowaniach wracamy do Warszawy. Jeśli zdążymy wrócić przed 22:00, to od razu zwracamy sprzęt w Bestdivers. Jeśli później - to dnia następnego w godz. 16:00-18:00. Podróż w jedną stronę trwa ok. 2,5 godziny.


 

Cena:

Koszt wyprawy obejmuje jedynie wypożyczenie brakującego sprzętu do nurkowania. Rozliczamy się w dniu wypożyczania sprzętu zgodnie z naszym cennikiem.
 

wyprawy nurkowe - jezioro orłowskiewyprawy nurkowe - jezioro orłowskiewyprawy nurkowe - jezioro orłowskiewyprawy nurkowe - jezioro orłowskiewyprawy nurkowe - jezioro orłowskiewyprawy nurkowe - jezioro orłowskiewyprawy nurkowe - jezioro orłowskiewyprawy nurkowe - jezioro orłowskie

 Sprawdź fotorelację z nurkowań w jeziorze Orłowskim w zeszłym roku.

 

Kontakt:

tel.: (+48) 601 321 557

e-mail: rudi.stankiewicz@bestdivers.pl

 

Kontakt w sprawie wyjazdu w dniu 20 lipca przez cały dzień. Do 19 lipca Rudi przebywa w Egipcie i kontakt będzie utrudniony.
 
 

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073