Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Jezioro Budzisławskie – na jeden dzień!

Jezioro Budzisławskie to zdecydowanie najczystsze jezioro Wielkopolski. W niektórych okresach przejrzystość wody sięga nawet 15 metrów. Zazwyczaj jest to 5-7 metrów, co oznacza, że jak na Polskie jezioro to naprawdę genialny zbiornik do nurkowania. Lokalna baza nurkowa doskonale przygotowała tor podwodny z różnymi atrakcjami np. fortepian, łódź, posąg Matki Boskiej. Wyjazd na jeden dzień ma zachęcić szczególnie tych co to ciągle szukają wymówki o braku czasu, iż warto nurkować w Polsce. Dotychczas miejsce to było mało znane nurkom z Warszawy. Od chwili kiedy otworzono autostradę zaledwie 3 godziny jazdy dzielą ten zbiornik od centrum stolicy.

 

Termin: 27 Lipca (niedziela)

 
 

Dojazd:

 
Z Warszawy autostradą na Poznań, na wysokości Konina lub Słupcy należy skręcić na Strzelno i dalej kierować się na Budzisław Kościelny. W Trębach Nowych należy skręcić na Tręby Stare skąd już tylko ok. 10 minut drogi. Dojazd zajmie nam jakieś 3 godz.
 
Jadąc od północy (z okolic miejscowości Strzelno) lub od południa (z okolic miejscowości Słupca) najlepiej kierować się do drogi wojewódzkiej oznaczonej numerem 262. Z drogi tej należy odbić na Budzisław Kościelny (jadąc od strony północy na drogowskazie widnieje kierunek na Kleczew), a następnie na Tręby Stare. W Trębach Nowych należy skręcić przed tablica informacyjną "do bazy nurkowej Diver" aby ostatecznie dotrzeć po chwili do ośrodka wypoczynkowego (i jednocześnie bazy nurkowej) nad jeziorem. Jak będziemy trzymać kierunek na Budzisław Kościelny, na pewno nie zabłądzimy.
 

Wyprawy nurkowe - jezioro BudzisławskieWyprawy nurkowe - jezioro Budzisławskie

Wyprawy nurkowe - jezioro Budzisławskie 
 
 

Plan wyjazdu:

 
26.07 – wydawanie sprzętu do nurkowania w C.N. Bestdivers w godz 16.00-18.00
27.07 – poranny wyjazd z Warszawy na nurkowania, po nurkowaniach powrót do domu
28.07 – zwrot sprzętu do nurkowania w Bestdivers na basenie Delfin w godz 16.00-18.00
 
Uwaga! Basen Delfin w dniach 21.07-08.08 ma tzw przerwę technologiczną i jest nieczynny. Musimy bardzo przestrzegać godz obecności na basenie gdyż specjalnie dla nas przychodzi człowiek otworzyć nam drzwi wejściowe.
 

Podczas wyjazdu zachęcamy do zrobienia dwóch kursów:

 
Specjalizacji: Skuter Podwodny
Specjalizacji: Fotografia Podwodna
 

Kontakt i rezerwacja:

 
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 
e-mail: rudi.stankiewicz@bestdivers.pl
teledon: +48 601 321 557
 

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073