Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Kamieniołom Zakrzówek – Kraków

Termin wyprawy: 20-22.05.2016

    Zapraszamy na szkoleniowy wyjazd do Krakowa na kamieniołom Zakrzówek.  Lato tuż, tuż to może warto przypomnieć sobie techniki nurkowe albo podszkolić się np. na specjalizacji doskonałej pływalności. Wyprawa to doskonały moment na zrobienie kursu w suchym skafandrze. Jeżeli nie chcesz rezygnować z nurkowań w okresie jesienno-zimowym, dołącz do nas i ciesz się nurkowaniem cały rok. To też moment na sprawdzenie swojego sprzętu nurkowego, który leżał zimą w szafie. A może trzeba go oddać do przeglądu? U nas też można to zrobić. No i jeśli jeszcze ktoś nie wie to wypada napisać, iż jest to jeden z najlepszych zbiorników szkoleniowych w Polsce, a do tego jeden z najatrakcyjniejszych i najczystszych. Podczas weekendu, zobaczyć można pod wodą: dwa samoloty, wraki samochodów policyjnych, autobusu, specjalnie zatopionego statku o nazwie Gruby. Podwodne ściany, lasy i wiele atrakcji przygotowanych dla nurków są rewelacyjną sprawą szczególnie dla tych rozpoczynających przygodę z nurkowaniem.    

Termin: 20-22.05.2016

 

 

Nocleg:

Śpimy w hotelu Prokocim w Krakowie, ul. Szara 20. Po przyjeździe proszę się powołać na rezerwację zrobiona przez Rudi Stankiewicz. Pokoje są dwuosobowe z łazienkami, prysznicami, ręcznikami. Od hotelu jest 10 min. jazdy do Zalewu na Zakrzówku i tyleż samo na Stare Miasto. Jeśli czas pozwoli polecamy wybrać się do kopalni w Wieliczce. Od hotelu jedzie się 10 minut autem.


   


 

Dojazd:

Z racji remontu dróg polecamy zdecydowanie jechać tzw. trasą katowicką i dalej autostradą do Krakowa. Trasa Warszawa - Kraków przez Radom jest mocno rozkopana za Kielcami i musimy liczyć się z powolną jazdą.


 


 

Program wyjazdu:

  20.05 – odbiór sprzętu do nurkowania w CN Best Divers w godzinach 16:00-18:30 i wyjazd do Krakowa. Po przyjeździe zakwaterowanie i czas wolny. 21.05 –  po śniadaniu wyjazd nad zalew na Zakrzówku, i spędzamy dzień na znurkowaniach, wieczorem wspólne wyjście na Stare Miasto, 22.05 – śniadanie, wyjazd na nurkowania na Zakrzówek, po znurkowaniach powrót do domu i zwrot sprzętu w Bestdivers.    

Cena:

Osoba nurkująca: 

Osoba nienurkująca:

Cena zawiera:

 • Dwa noclegi w hotelu Prokocim
 • Śniadanie w sobotę i niedzielę
 • Wejście na teren zalewu
 • Ładowanie butli powietrzem
 • Nielimitowana ilość nurkowań
 • Opiekę kadry Bestdivers

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu, dobieramy się po kilka osób w samochodach (my to koordynujemy)
 • Wypożyczenia sprzętu dla nurków jadących na nurkowania rekreacyjne

     

Co będziemy tam robić:

 

 • nurkowania rekreacyjne (przejrzystość wody ok 13 metrów)

 

 • nurkowania w ramach programu OWD

 

 

 • Chętnych na kursy prosimy o kontakt!

 


Zobacz fotorelacje z poprzednich nurkowań


 

Kontakt i rezerwacja:

Rudi Stankiewicz rudi.stankiewicz@bestdivers.pl

tel.: (+48) 601 321 557         (+48) 698 529 073

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073