Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Malta

Wyprawy nurkowe - Malta

 

Zapraszamy na środek Morza Śródziemnego na maltańskie nurkowania. Z Maltą sąsiaduje wyspa Gozo, którą opływają jedne z najbardziej przejrzystych wód na świecie. Średnia widoczność sięga tam 40 metrów. Niemniejszych wrażeń dostarczają też pobliskie wyspy Comino i Cominotto. Nurkowanie na Malcie to przede wszystkim najlepsza przejrzystość wody, wspaniałe formacje skalne, jaskinie i groty, wraki oraz ryby przyzwyczajone do karmienia.
Podczas nurkowań w pobliżu Malty można zobaczyć: bombowiec Bnenheim, niesamowitą formację skalną z podwójnego łuku tzw. Double Arch, kilka wraków HSM Stubborn, Beaufighter - Bristol Beaufighter, Rozi czy tankowiec Um El Faroud. W samej zatoce Valletta jest 6 wraków, na których się nurkuje!
Atrakcje dla osób, które nie będą nurkowały: Miasto Ciszy (Roman Villa), Marsaxlokk (lokalny, niezwykły targ), Świątynia Ta Hagrat Temple, Valletta - stolica z wieloma atrakcjami turystycznymi oraz piękne plaże.

 


Przeczytaj koniecznie relację z nurkowań na Malcie.
 

 

Temin: 23 - 30 czerwca 2012

Zakwaterowanie:

Hotel Camfor **** w miejscowości Bigibba (30 minut jazdy od lotniska), gdzie mamy zarezerwowane 6 pokoi 2-osobowych.
 


Organizatorem wyjazdu w myśl ustawy o usługach turystycznych jest Tukan Travel Sp.z o.o.
Na wszystkie nasze usługi wystawiamy faktury VAT.
Wszystkich chętnych prosimy o rezerwację drogą mailową: rudi.stankiewicz@bestdivers.pl lub telefonicznie pod nr tel.: (+48) 601 321 557.
 

 

Galeria zdjęć:

 

 

 

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073