Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Nurkowania na Zakrzówku

Termin wyprawy: 21-23.07.2017

Zakrzówek Nurkowanie

To już kilka miesięcy nurkowań za nami. Jeszcze się nie załapałeś? No to czas ruszyć w drogę!

Zapraszamy w najlepsze miejsce szkoleniowe w Polsce na dokończenie lub rozpoczęcie kursu podstawowego Padi OWD lub też na kurs zaawansowany PADI AOWD.


Jak wiadomo sezon nurkowy w Polsce trwa, tak wiec im szybciej nauczysz się nurkować tym więcej czasu masz, aby wykorzystać ten przywilej na kolejnych wyjazdach nurkowych. Dla niewtajemniczonych przypominamy, do połowy października można w Polsce w mokrych piankach nurkować, później trzeba się już przesiąść na suchy skafander.
Zakrzówek jest specjalnie przygotowanym zbiornikiem wodnym na potrzeby nurków. Pod wodą jest wiele atrakcji nurkowych pomijając sam fakt, że sam w sobie zbiornik jest piękny.

Zakrzówek Nurkowanie Zakrzówek Nurkowanie

 

 

 

 

 


Z licznych atrakcji podwodnych te najbardziej spektakularne to samoloty, autobus, wrak statku, zatopiony las, samochody jak transporter, polonez, fiat, nysa, pamiątkowe tablice ku czci Jana Pawła II, kajaki i motorówki itd. Spektakularne ściany podwodne i stada ryb, których tu niewolno łowić powodują, iż świeżo upieczony nurek zakochuje się w tym zbiorniku od samego początku, a ten z uprawnieniami wraca tu często.

Wyprawa to doskonały moment na zrobienie kursu doskonałej pływalności albo albo nurkowania w suchym skafandrze aby przygotować się do sezonu jesienno-zimowego.

Zakrzówek Nurkowanie

 Program wyjazdu:

 • 21.07.2017 – odbiór sprzętu do nurkowania w CN Bestdivers w godzinach 16:00-18:00 i wyjazd do Krakowa. Po przyjeździe zakwaterowanie i czas wolny.

 

 • 22.07.2017 – 8:30 śniadanie i po śniadaniu wyjazd nad zalew w Zakrzówku na nurkowania,

 

 • 23.07.2017 – po śniadaniu ponownie jedziemy nad zalew na nurkowania. Około 15.00 powrót do domu i zwrot sprzętu w Centrum Nurkowym Bestdivers.

Podczas wyjazdu możesz zrobić:

Zakrzówek Nurkowanie Zakrzówek Nurkowanie

 

 

 

 

 

Chętnych na kursy prosimy o kontakt!

Cena:

 • nurek
 • osoba nienurkująca


Cena zawiera:

 • dwa noclegi w Hotelu Prokocim (pokoje 2,3,4 osobowe),
 • dwa śniadania,
 • wejście na teren bazy nurkowej,
 • ładowanie butli powietrzem,
 • nurkowania na Zakrzówku,
 • opiekę instruktorów nurkowania,


Cena nie zawiera:

 • transportu i wypożyczenia sprzętu do nurkowania.
 • Koordynujemy transport dobierając po kilka osób w autach.

 

Zakrzówek NurkowanieZakrzówek Nurkowanie

 

 

 

 

 

 

Wieczorem w sobotę integracja na Starym Mieście w Krakowie. Nad zalewem jest miejsce gdzie można kupić sobie coś do jedzenia i picia, a także są normalne toalety.

Zobacz fotorelację z poprzednich wyjazdów 

Kontakt i rezerwacja:
Rudi Stankiewicz
Tel. 601321557
Mail: rudi.stankiewicz@bestdivers.pl

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073