Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Nurkowania podlodowe – j. Hańcza

Wyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe

Czy jesteś gotowy „podnieść rękawice”? Na jeziorach zrobił się już gruby lód i pragnąc skorzystać z tej okazji postanowiliśmy zorganizować szkolenie Nurkowania Podlodowego - PADI Ice Diver Specialty. Zapraszamy na kurs oraz nurkowania rekreacyjne nad jezioro Hańcza.

Zimą zazwyczaj mamy lepszą widoczność w zbiornikach, występuje też mniej zawiesiny co ma spore znacznie przy fotografowaniu. Organizacja i nurkowania pod lodem są wreszcie działaniem wpływającym na rozwój naszych umiejętności i wiedzy o nurkowaniu.

 

Termin: 26 - 27 stycznia 2013

Kolejna wyprawa: 16-17 luty 2013 ZakrzówekWymagania wstępne do przystąpienia do kursu Ice Diver: minimum PADI AOWD
Wymagania sprzętowe: standardowy sprzęt nurkowy (suchy skafander zdecydowanie), uprząż do mocowania liny, śruba podlodowa, kołowrotek.

 

 

Cena wyjazdu: 

Cena kursu z certyfikatem:
 

Cena zawiera:

  • 2 noclegi w pensjonacie Gościniec
  • 2 śniadania, kolację i obiad w sobotę
  • ładowanie butli powietrzem
  • sprzęt niezbędny do nurkowań podlodowych (śruby, liny, kołowrotki)
  • zabezpieczenie nurkowań podlodowych przez wyszkoloną kadrę


Cena nie zawiera:

  • dojazdu
  • wypożyczenia brakującego sprzętu do nurkowania


 

Na nurkowanie podlodowe możemy zabrać minimalną ilość osób podyktowaną standardami PADI i w związku z tym ilość uczestników tego programu jest naprawdę ograniczona. Dodatkowo dochodzi odporność na zimno osoby szkolącej (w końcu instruktor to nie terminator). Dlatego zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji miejsc.

 

Jeśli ktoś nie jest gotów na kurs nurkowania podlodowego, zorganizujemy dla niego pojedyncze nurkowanie podlodowe pod bezpośrednim nadzorem instruktora. Dla zdjęcia warto zdecydowanie podjąć się temu wyzwaniu! Koszt takiego nurkowania to 100 zł.

 Więcej informacji na temat szkolenia pod adresem: http://www.bestdivers.pl/szkolenia/specjalizacje-padi/specjalizacja-nurkowanie-podlodowe---ice-diver/.
 

Bądź gotowy na sezon zimowy, rozwijaj swoje umiejętności i przeżyj kolejną niesamowitą przygodę!

 

Kontakt i rezerwacja:

Rudi Stankiewicz
tel.: 601 321 557
e-mail: rudi.stankiewicz@bestdivers.pl
 

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073