Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Nurkowania podlodowe – Zakrzówek

Wyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe

Po raz kolejny zapraszamy na szkolenie Nurkowania Podlodowego - PADI Ice Diver Specialty oraz nurkowania rekreacyjne. Tym razem w kamieniołomie Zakrzówek, gdzie przejrzystość wody o tej porze roku potrafi sięgać 20 metrów.

 

Zimą zazwyczaj mamy lepszą widoczność w zbiornikach, występuje też mniej zawiesiny co ma spore znacznie przy fotografowaniu. Organizacja i nurkowania pod lodem są wreszcie działaniem wpływającym na rozwój naszych umiejętności i wiedzy o nurkowaniu.

 

Termin: 16 - 17 luty 2013


Wymagania wstępne do przystąpienia do kursu Ice Diver: minimum PADI AOWD
Wymagania sprzętowe: standardowy sprzęt nurkowy (suchy skafander zdecydowanie), uprząż do mocowania liny, śruba podlodowa, kołowrotek.

 

 

Cena wyjazdu: 

Cena kursu z certyfikatem:
 

Cena zawiera:

  • 2 noclegi w hotelu Prokocim
  • 2 śniadania
  • ładowanie butli powietrzem
  • sprzęt niezbędny do nurkowań podlodowych (śruby, liny, kołowrotki)
  • zabezpieczenie nurkowań podlodowych przez wyszkoloną kadrę
  • wejścia na teren baz nurkowych w sobotę i niedzielę


Cena nie zawiera:

  • dojazdu
  • wypożyczenia brakującego sprzętu do nurkowania


 

Na nurkowanie podlodowe możemy zabrać minimalną ilość osób podyktowaną standardami PADI i w związku z tym ilość uczestników tego programu jest naprawdę ograniczona. Dodatkowo dochodzi odporność na zimno osoby szkolącej (w końcu instruktor to nie terminator). Dlatego zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji miejsc.

 

Jeśli ktoś nie jest gotów na kurs nurkowania podlodowego, zorganizujemy dla niego pojedyncze nurkowanie podlodowe pod bezpośrednim nadzorem instruktora. Dla zdjęcia warto zdecydowanie podjąć się temu wyzwaniu! Koszt takiego nurkowania to 100 zł.

 

Wyprawy nurkowe - nurkowania podlodoweWyprawy nurkowe - nurkowania podlodoweWyprawy nurkowe - nurkowania podlodoweWyprawy nurkowe - nurkowania podlodoweWyprawy nurkowe - nurkowania podlodoweWyprawy nurkowe - nurkowania podlodoweWyprawy nurkowe - nurkowania podlodoweWyprawy nurkowe - nurkowania podlodoweWyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe

Wyprawy nurkowe - nurkowania podlodoweWyprawy nurkowe - nurkowania podlodoweWyprawy nurkowe - nurkowania podlodoweWięcej informacji na temat szkolenia pod adresem: http://www.bestdivers.pl/szkolenia/specjalizacje-padi/specjalizacja-nurkowanie-podlodowe---ice-diver/.
 

Bądź gotowy na sezon zimowy, rozwijaj swoje umiejętności i przeżyj kolejną niesamowitą przygodę! Tym razem nagramy też film z tej eskapady!


 

Kontakt i rezerwacja:

Rudi Stankiewicz
tel.: 601 321 557
e-mail: rudi.stankiewicz@bestdivers.pl
 

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073