Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Nurkowania szkoleniowe na Zakrzówku

Termin wyprawy: 11-13.08.2017

Zakrzówek przyciąga swym pięknem nawet nurków z zagranicy. Nic dziwnego, że i my jeździmy tam i to kilka razy w roku. Warto przy okazji nurkowań wieczorem przespacerować się po krakowskim starym mieście.

 

Zapraszamy kolejny raz w najlepsze miejsce szkoleniowe w Polsce na dokończenie lub rozpoczęcie kursu podstawowego PADI OWD lub też na kurs zaawansowany PADI AOWD.

Zakrzówek jest specjalnie przygotowanym zbiornikiem wodnym na potrzeby nurków. Pod wodą jest wiele atrakcji nurkowych pomijając fakt, że sam w sobie zbiornik jest piękny. Po latach przygotowań i dopracowań stał się to idealny zbiornik do szkoleń nurków i w ogóle, aby zakochać się w nurkowaniach w Polsce.

ZakrzowekAkutalizacja-2

Z licznych atrakcji podwodnych te najbardziej spektakularne to samoloty, autobus, wrak statku, zatopiony las, samochody jak transporter, polonez, fiat, nysa, pamiątkowe tablice ku czci Jana Pawła II, kajaki, motorówki itd. Spektakularne ściany podwodne i stada ryb, których tu niewolno łowić powodują, iż świeżo upieczony nurek zakochuje się w tym zbiorniku od samego początku.

Ten wyjazd to też doskonały moment na zrobienie kursu doskonałej pływalności.

Cel wyjazdu - szkolenia nurkowe

 

Cena zawiera:

  • dwa noclegi w Hotelu Prokocim (pokoje 2,3,4 osobowe)
  • dwa śniadania
  • wejście na teren bazy nurkowej
  • ładowanie butli powietrzem
  • nurkowania na Zakrzówku
  • opiekę instruktorów nurkowania

Cena nie zawiera:

  • transportu
  • wypożyczenia sprzętu do nurkowania

Koordynujemy transport dobierając po kilka osób w autach.

Zakwaterowanie:

Śpimy w hotelu Prokocim w Krakowie, ul. Szara 20, ręczniki są na wyposażeniu. W cenie mamy też śniadania. W pokojach prysznic z wc i tv. Naturalnie tv jest w pokoju, nie wc :-) To co ważne, że od hotelu do Zakrzówka jedzie się ok 10 minut, tak samo na Stare Miasto. Obok hotelu jest przystanek tramwajowy, kościół, a dla tych co zabiorą ze sobą osoby nienurkujące ważną informacją jest także to, iż od hotelu jedzie się 10 minut autem do kopalni w Wieliczce!
 
Hotel_Prokocim_Krakow_01 Sale-Konferencyjne-Hotel-Prokocim-7162 
 
Hotel_Prokocim_Krakow_01 (2) Hotel_Prokocim_Krakow_01 Hotel-Prokocim-Krakow-888622

Plan wyjazdu:

11.08.2017 odbiór sprzętu do nurkowania w CN Bestdivers w godzinach 16:00 - 18:00 i wyjazd do Krakowa. Po przyjeździe zakwaterowanie i czas wolny.
12.08.2017 śniadanie o godz. 8:30, a po śniadaniu wyjazd nad zalew w Zakrzówku na nurkowania,
13.08.2017 po śniadaniu ponownie jedziemy nad zalew na nurkowania. Około 15.00 powrót do domu i zwrot sprzętu w Centrum Nurkowym Bestdivers.

Wieczorem w sobotę integracja na Starym Mieście w Krakowie. Nad zalewem jest miejsce gdzie można kupić sobie coś do jedzenia i picia, a także są normalne toalety.

Krakow_dojazd

Podczas wyjazdu możesz zrobić:

nurkowania rekreacyjne (przejrzystość wody ok. 15 metrów)

Chętnych na kursy prosimy o kontakt!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz fotorelację z poprzednich wyjazdów

nurkowania na Zakrzówku

Kontakt i rezerwacja:

Rudi Stankiewicz tel. kom.: (+48) 601 321 557

E-mail: rudi.stankiewicz@bestdivers.pl

Galeria zdjęć

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073