Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Nurkowania na Zakrzówku

Termin wyprawy: 07-09.04.2017

ZakrzowekAkutalizacja-1

 

Jesteśmy w przededniu eksplozji nurkowań w Polsce. Sezon już w zasadzie tuż, tuż. Przygotuj się do niego. Odśwież swoje umiejętności. Może dorosłeś do szkolenia, które chodziło Ci po głowie? Zapraszamy w najlepsze miejsce szkoleniowe w Polsce na dokończenie lub rozpoczęcie kursu podstawowego PADI OWD lub też na kurs zaawansowany PADI AOWD. Teraz jest ten czas, aby rozpocząć szkolenie w suchym skafandrze!

 

Zobacz jaka przejrzystość wody bywa w Zakrzówku 

 

Im szybciej nauczysz się nurkować tym więcej czasu masz, aby wykorzystać ten przywilej na kolejnych wyjazdach nurkowych. Zobacz ile ciekawych wyjazdów robimy w tym roku  

20-300x200 17-300x191

 

 

 

 

 

Dla niewtajemniczonych przypominamy, do połowy października można w Polsce w mokrych piankach nurkować, później trzeba się już przesiąść na suchy skafander. Zakrzówek jest specjalnie przygotowanym zbiornikiem wodnym na potrzeby nurków. Pod wodą jest wiele atrakcji nurkowych pomijając sam fakt, że sam w sobie zbiornik jest piękny.

Z licznych atrakcji podwodnych te najbardziej spektakularne to samoloty, autobus, wrak statku, legendarna straż pożarna, zatopiony las, samochody jak transporter, polonez, fiat, nysa, pamiątkowe tablice ku czci Jana Pawła II, kajaki i motorówki itd. Spektakularne ściany podwodne i stada ryb, których tu niewolno łowić powodują, iż świeżo upieczony nurek zakochuje się w tym zbiorniku od samego początku, a ten z uprawnieniami wraca tu często.

11-300x200 6-300x201

 

 

Wyprawa to doskonały moment na zrobienie kursu doskonałej pływalności albo albo nurkowania w suchym skafandrze, aby przygotować się do całego sezonu nurkowego, nie tylko lata.

 

ZakrzowekAkutalizacja-2

 

Program wyjazdu:

 

07.04.2017 – odbiór sprzętu do nurkowania w CN Bestdivers w godzinach 16:00-18:00 i wyjazd do Krakowa. Po przyjeździe zakwaterowanie i czas wolny.

 

08.04.2017 – 8:30 śniadanie i po śniadaniu wyjazd nad zalew w Zakrzówku na nurkowania,

 

09.04.2017 – po śniadaniu ponownie jedziemy nad zalew na nurkowania. Około 15.00 powrót do domu i zwrot sprzętu w Centrum Nurkowym Bestdivers.

 

Krakow_dojazd

 

Nocleg:

Śpimy w hotelu Prokocim w Krakowie, ul. Szara 20, ręczniki są na wyposażeniu. W cenie mamy też śniadania. W pokojach prysznic z wc i tv.Naturalnie tv jest w pokoju, nie wc 🙂 To co ważne, że od hotelu do Zakrzówka jedzie się ok 10 minut, tak samo na Stare Miasto. Obok hotelu jest przystanek tramwajowy, kościół, a dla tych co zabiorą ze sobą osoby nienurkujące ważną informacją jest także to, iż od hotelu jedzie się 10 minut autem do kopalni w Wieliczce!
 
Hotel_Prokocim_Krakow_01  Sale-Konferencyjne-Hotel-Prokocim-7162
 
Hotel_Prokocim_Krakow_01 (2) Hotel_Prokocim_Krakow_01 Hotel-Prokocim-Krakow-888622   

Podczas wyjazdu możesz zrobić:

Chętnych na kursy prosimy o kontakt!

15-300x200 14-300x200

Cena:

 • nurek:
 • osoba nienurkująca:

 

Cena zawiera:

 • dwa noclegi w Hotelu Prokocim (pokoje 2,3,4 osobowe),
 • dwa śniadania,
 • wejście na teren bazy nurkowej,
 • ładowanie butli powietrzem,
 • nurkowania na Zakrzówku,
 • opiekę instruktorów nurkowania,

 

Cena nie zawiera:

 • transportu i wypożyczenia sprzętu do nurkowania.
 • Koordynujemy transport dobierając po kilka osób w autach.
 • Wieczorem w sobotę integracja na Starym Mieście w Krakowie. Nad zalewem jest miejsce gdzie można kupić sobie coś do jedzenia i picia, a także są normalne toalety.

 

Zobacz też fotorelację z poprzednich wyjazdów  

 

Kontakt i rezerwacja:

Rudi Stankiewicz

Tel. 601321557

Mail: rudi.stankiewicz@bestdivers.pl

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073