Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Nurkowanie Jezioro Świętajno – Nurkowanie Mazury

Termin wyprawy: 13-15.07.2017
Nurkowanie Jezioro Świętajno
 
Ponownie wracamy w ulubione miejsce gdzie zobaczysz jedno z najpiękniejszych jezior pojezierza Warmińsko-mazurskiego -Świętajno zwane także j. Narty. Początek lipca nie powinien jeszcze obfitować w zakwit glonów, dlatego przejrzystość wody powinna być nienaturalnie fenomenalna! O ile pogoda nas nie zawiedzie przejrzystość wody w j. Narty będzie miała do 8 m! 

Nurkowanie Jezioro Świętajno - Nurkowanie Mazury

 

Dlaczego właśnie Narty?

 
 

Zakwaterowanie:

Gospodarstwo Agroturystyczne „Uroczysko”, do którego się wybieramy, nie zawiodło nas ani razu od 15 lat! Tam znajdziesz przede wszystkim: czyste powietrze, cisza, wspaniały klimat Mazur i wyśmienitą kuchnie gospodyni (własny ogród, przetwory, przepyszne dania główne i domowe ciasta). Gospodarstwo jest położone niedaleko Szczytna. To też świetne miejsce na wypoczynek z dziećmi. Regularnie jeździmy tam już od 15 lat i prawdopodobnie miejsce Ci się tak spodoba, że Ty też będziesz tam wracał. Klimat tego miejsce jest bowiem niepowtarzalny.
 
Nurkowanie Mazury wyprawy-nurkowe-narty-04 wyprawy-nurkowe-narty-05 wyprawy-nurkowe-narty-06
 

Posiłki:

 
Na miejscu gospodyni przygotuje nam śniadanie w sobotę i niedzielę oraz obiad w sobotę. W niedziele obiadu już nie zamawiamy gdyż jemy sobie po drodze wracając do domu. Natomiast na wieczór w sobotę we własnym zakresie przygotowujemy sobie coś z grilla i coś na ognisku. Na miejscu jest przygotowane odpowiednie stanowisko gdzie można biesiadować nawet jak pada deszcz. Tak wiec coś na sobotnią kolację dobrze sobie przywieźć. W miejscowości Narty obok naszego miejsca są doskonale zaopatrzone sklepy, a to raptem 10 min jazdy od nas.
 

 

Cena:

 • Osoba nurkująca
 • Osoba nienurkująca:
 • Dzieci śpiące z rodzicami na łóżku z połówkami jedzenia:  
 • Dzieci śpiące na własnym łóżku z połówkami jedzenia:

 

unnamed-10 p10

 

 

 

narty01-1 narty01-3 narty01-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena zawiera:

 • 2 noclegi
 • 2 śniadania
 • Obiad w sobotę
 • ładowanie butli powietrzem
 • 2 nurkowania dziennie (ew. dodatkowe nocne)
 • obsługę logistyczną nurkowań
 • opiekę wyspecjalizowanej kadry nurkowej
 

Cena nie zawiera:

 Dojazdu, łączymy się po kilka osób w autach (my to koordynujemy)
 • Wypożyczenia sprzętu nurkowego dla osób nie jadących na kurs tylko rekreacje
 
unnamed-7 woj_3984-v2

 Dojazd:

Miejscowość Narty nad jeziorem Świętajno zwanym też Narty leży między Szczytnem i Nidzicą, 180 km od Warszawy. Gospodarstwo Uroczysko znajduje się po drugiej stronie jeziora od głównej drogi ( północno-zachodnia część jeziora). Dojazd z Warszawy zajmuje około 3 godzin. Sugerujemy przejazd przez Serock i Przasnysz. Wjazd do gospodarstwa od strony Warchał. W 2016 roku z drugiej strony jeziora Lasy Państwowe postawiły szlaban na dojazd
przechwytywanien
 
przechwytywanie przechwytywaniem
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co będziemy tam robić:

 
Zainteresowanych powyższymi lub innymi kursami prosimy o wcześniejszy kontakt.
 

Plan ramowy:

 • 13.07 – 16:00-18:00 wydawanie sprzętu do nurkowania na wyjazd w C.N. Bestdivers i wyjazd na Mazury
 • 14.07 – śniadanie, nurkowanie nr 1, powrót do Uroczyska na obiad,  drugie nurkowanie także w j. Narty, wieczorny grill, osoby na kursie wykład, nurkowanie nocne dla chętnych
 • 15.07 – śniadanie, osoby na kursie zostają nad j. Narty NA CAŁY DZIEŃ, nurkowie na rekreację mogą zabrać się z nami na inne jezioro na nurkowanie rekreacyjne lub jeśli woda będzie bardzo przejrzysta na spływ rzeką Omulew. Powrót do Warszawy i zwrot sprzętu do nurkowania.
 

>MAPA DNA JEZIORA NARTY W UROCZYSKU<

Kontakt:

Wyjazd koordynuje i zabezpiecza Rudi

 

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073