Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Nurkowanie w kamieniołomach Zakrzówek i Jaworzno-Szczakowa

Termin wyprawy: 14-16.10.2016

 koparki_jaworzno_szczakowa_   koparki_jaworzno_szczakowa_wyprawy-nurkowe-jaworzno-13      

Szkoleniowy wyjazd do Krakowa na kamieniołom Zakrzówek oraz na kamieniołom „Koparki” w Jaworzno-Szczakowa. Naturalnie mocno polecamy także wyjazd na rekreacje, jako że dopiero teraz zaczyna być czysta woda. Może warto przypomnieć sobie też techniki nurkowe albo podszkolić się np. na specjalizacji doskonałej pływalności. Jeśli jeszcze nie wiesz, to wypada napisać, iż jeden i drugi zbiornik to jeden z najlepszych zbiorników szkoleniowych w Polsce, a do tego jedne z najatrakcyjniejszych i najczystszych.

zakrzowek_stefan_0000-3

Podczas weekendu, bowiem, zobaczyć można pod wodą: dwa samoloty, wraki samochodów policyjnych, autobusu, specjalnie zatopionego statku o nazwie „Gruby”. Podwodne ściany, lasy i wiele atrakcji przygotowanych dla nurków są rewelacyjną sprawą szczególnie dla tych rozpoczynających nurkowanie. Pewno Stefan z nartami pod wodą zrobi na Tobie duże wrażenie! Na koparkach jak sama nazwa mówi, dwie potężne koparki dla nowicjusza to nie lada gratka!

 

 zakrzowek_0000-6 koparki_jaworzno_szczakowa_wyprawy-nurkowe-jaworzno-28 koparki_jaworzno_szczakowa_wyprawy-nurkowe-jaworzno-25

Termin: 14-16.10.2016

Nocleg:

Śpimy w hotelu Prokocim w Krakowie, ul. Szara 20. Po przyjeździe proszę się powołać na rezerwację zrobioną przez Rudi Stankiewicz. Pokoje są dwuosobowe z łazienkami, prysznicami, ręcznikami. Dodatkowo jeden pokój ma 4-5 łóżek dla większej rodziny.

Od hotelu jest 10 min. jazdy do Zalewu na Zakrzówku i tyleż samo na Rynek Główny starego miasta. Broń Boże mówić starówka. Mieszkańcy Krakowa nie znoszą tej nazwy. Jeśli czas pozwoli polecamy wybrać się do kopalni w Wieliczce. Od hotelu jedzie się 10 minut autem. Następnego dnia po śniadaniu jedziemy na kamieniołom w Jaworzno – Szczakowa (około 30 minut jazdy od naszego hotelu).

Dojazd:

Polecamy zdecydowanie jechać tzw. trasą katowicką i dalej autostradą do Krakowa. Trasa Warszawa Kraków przez Radom jest mocno rozkopana za Kielcami i musimy liczyć się z powolną jazdą.

Program wyjazdu:

14.10 – odbiór sprzętu do nurkowania w CN Bestdivers w godzinach 16:00 - 18:00 i wyjazd do Krakowa. Po przyjeździe zakwaterowanie i czas wolny.

15.10 – po śniadaniu o 8.30 wyjazd nad zalew na Zakrzówku, i spędzamy dzień na nurkowaniach, wieczorem wspólne wyjście na Stare Miasto, kursanci, którzy nie zaliczyli teorii – wykłady.

16.10 – śniadanie, wyjazd na nurkowania na Koparki, po nurkowaniach powrót do domu i zwrot sprzętu w Bestdivers.

Cena:

Osoba nurkująca:

Osoba nienurkująca:

Cena zawiera:

  • dwa noclegi w hotelu Prokocim
  • śniadanie w sobotę i niedzielę
  • wejście na teren zalewów
  • ładowanie butli powietrzem
  • nielimitowana ilość nurkowań
  • opiekę kadry Bestdivers

Cena nie zawiera:

  • dojazdu, dobieramy się po kilka osób w samochodach (my to koordynujemy).
  • wypożyczenia sprzętu dla nurków jadących na nurkowania rekreacyjne

Co będziemy tam robić:

Chętnych na kursy prosimy o kontakt!

koparki_jaworzno_szczakowa_widok-na-wiaty koparki_jaworzno_szczakowa_marina_10_14_51

koparki_jaworzno_szczakowa__pawilon_administracyjny koparki_jaworzno_szakowa_big_na_strone

Zerknij, jaka przejrzystość bywa na Zakrzówku

A tu zerknij jak to bywa na Koparkach

Zobacz fotorelacje z poprzednich wyjazdów na Zakrzówek

 

Kontakt i rezerwacja:

Rudi Stankiewicz

rudi.stankiewicz@bestdivers.pl

tel.: (+48) 601 321 557 / (+48) 698 529 073

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073