Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Ostatnie nurkowania podlodowe – j. Hańcza

Wyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe Hańcza

Zapraszamy na kurs oraz nurkowania rekreacyjne nad jezioro Hańcza. Nurkowania pod lodem wpływają na rozwój naszych umiejętności i wiedzy o nurkowaniu. Zimą też zazwyczaj mamy lepszą widoczność w zbiornikach - występuje mniej zawiesiny co ma spore znacznie przy fotografowaniu. Po kilku tegorocznych wyjazdach nurkowych roku mamy bardzo dobre doświadczenie i pozytywne nastawienie do nurkowań podlodowych na Hańczy. Marzec to już ostatnia w tym roku szansa na tego typu nurkowania (kolejne dopiero w 2014 roku). Dlatego też postanowiliśmy zorganizować szkolenie Nurkowania Podlodowego - PADI Ice Diver jeszcze raz dla tych wszystkich, którzy to rozważali, ale dotychczas się nie zdecydowali.

 

Wyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe HańczaWyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe HańczaWyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe HańczaWyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe HańczaWyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe HańczaWyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe Hańcza
 

Zdjęcia oddają klimat nurkowań podlodowych. Powyższe zostały wykonane w styczniu 2013 roku na j. Hańcza.
 
 

Termin: 1 - 3 marca 2013

Wymagania wstępne do przystąpienia do kursu Ice Diver: minimum PADI AOWD
Wymagania sprzętowe: standardowy sprzęt nurkowy (suchy skafander zdecydowanie) oraz uprząż do mocowania liny, śruba podlodowa, kołowrotek, które zapewniamy my.
 
 

Cena wyjazdu:
Cena kursu Ice Diver z certyfikatem:
 

Cena zawiera:

  • 2 noclegi w pensjonacie Gościniec
  • 2 śniadania, kolację i obiad w sobotę
  • ładowanie butli powietrzem
  • sprzęt niezbędny do nurkowań podlodowych (śruby, liny, kołowrotki)
  • zabezpieczenie nurkowań podlodowych przez wyszkoloną kadrę
  • brakujący sprzęt nurkowy na czas kursu (nie dotyczy suchego skafandra)


Cena nie zawiera:

  • dojazdu
  • wypożyczenia suchego skafandra (80 zł/dzień)


 Wyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe Hańcza
 

Na nurkowanie podlodowe możemy zabrać minimalną ilość osób podyktowaną standardami PADI i w związku z tym ilość uczestników tego programu jest naprawdę ograniczona. Dodatkowo dochodzi odporność na zimno osoby szkolącej (w końcu instruktor to nie terminator). Dlatego zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji miejsc.
 
Jeśli ktoś nie jest gotów na kurs nurkowania podlodowego, zorganizujemy dla niego indywidualne nurkowanie podlodowe pod bezpośrednim nadzorem instruktora. Dla zdjęcia warto podjąć się tego wyzwania! Koszt takiego nurkowania to 150 zł.  

 

Wyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe HańczaWyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe HańczaWyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe HańczaWyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe HańczaWyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe HańczaWyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe Hańcza

Wyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe HańczaWyprawy nurkowe - nurkowania podlodowe Hańcza

 
Podejmij wyzwanie, rozwijaj swoje umiejętności i przeżyj kolejną niesamowitą przygodę! Przeczytaj więcej na temat szkolenia


 

Kontakt i rezerwacja:

Rudi Stankiewicz
tel.: 601 321 557     
e-mail: rudi.stankiewicz@bestdivers.pl

 

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073