Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

SYLWESTER w Austrii

Sylwester nurkowo- narciarski w Austrii w okolicach Attersee

Termin:
28 grudnia- 2 stycznia

  • …a zatem dla narciarzy….10 minut od miejsca gdzie śpimy w BachTaverne są pierwsze wyciągi narciarskie,  góra DachStein od nas jest około 45 km samochodem ( w razie czego tam śnieg będzie na 100%)
  • ….dla nurków…. Attersee nigdy nie zamarza tak wiec można nurkować do woli. Na nurkowania podlodowe podjedziemy w wyższe partie gór. Może warto zakończyć rok jakimś specjalnych nurkowaniem? Zostawiam do rozważenia.
  • ….dla dzieciatych, turystów i wypoczynkowców w okolicach Attersee jest wiele ciekawych atrakcji np. miejscowość Bad Ischsl z kompleksem saun i basenów ze źródeł termalnych. Tam można spokojnie cały dzień spędzić, okolice jeziora Wolfgangsee, wyciągi gondolami w najpiękniejsze zakątki gór gdzie przy dobrej widoczności widać niemalże cała panoramę Alp austriackich.
     

Nie czytałeś naszych fotorelacji ? Zrób to teraz: Opis nurkowania w Attersee
 

NOWOŚĆFotorelacja z nurkowania w rzece Traun w okolicach Attersee 

Zimą woda w Attersee wydaje się być bardziej przejrzysta, a gdyby jednak tak się nie złożyło to na nurkowaniach podlodowych będzie idealny kryształ. Pięć dni jest wyśmienita okazją aby pozwiedzać trochę okolice i zobaczyć wszystko z perspektywy zimy.

Serdecznie zapraszam

Kontakt:

Rudi Stankiewicz

tel.kom.: +48 601 321 557
bestdivers@bestdivers.pl

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073