Safari po jeziorach mazurskich w Boże Ciało » Best Divers
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Safari po jeziorach mazurskich w Boże Ciało

Termin wyprawy: 20-23.06.2019

Zapraszamy na długi weekend czerwcowy na nurkowania w mazurskich jeziorach oraz spływ rzekami.

Podczas naszej wyprawy masz szansę zobaczyć coś, co innym nurkom zajmuje nawet kilka lat. Od kilku lat otwieramy oczy nurkom na wspaniałą florę, faunę polskich wód.

Czerwiec to najlepszy okres na nurkowania w polskich akwenach ze względu na największą przejrzystość wody. Jezioro Narty osiąga wtedy 6-7 metrów wizury. Jest to również okres żerowania szczupaków i innych ryb po tarle.

Nurkowania odbywają się w obrębie do 50 km od bazy.

Przez te kilka dni, które spędzimy na Mazurach zanurkujemy w tych sprawdzonych, najlepszych polskich jeziorach na Mazurach, ale rzekę Omulew o której niewątpliwie też słyszałeś zobaczymy także tyle, że z pod wody. Słowem można naprawdę świetnie spędzić czas niekoniecznie wyjeżdżając na koniec świata, a przy tym nie ma najmniejszego problemu aby zabrać swoje małe pociechy i nienurkujących towarzyszy.

Jak wygląda wyjazd zobacz na naszej fotorelacji

Cel wyjazdu

Odkrycie nowych fenomenalnych miejsc nurkowych w Polsce.

Dojazd

Miejscowość Narty nad jeziorem Świętajno zwanym też Narty leży między Szczytnem i Nidzicą, 180 km od Warszawy. Gospodarstwo Uroczysko znajduje się po drugiej stronie jeziora od głównej drogi (północno-zachodnia część jeziora). Dojazd z Warszawy zajmuje około 3 godzin. Sugerujemy przejazd przez Serock i Przasnysz.

Nocleg i wyżywienie

Gospodarstwo Agroturystyczne „Uroczystko”, do którego się wybieramy, to przede wszystkim: czyste powietrze, cisza, wspaniały klimat Mazur i wyśmienita kuchnia gospodyni (własny ogród, przetwory, przepyszne dania główne i domowe ciasta). Gospodarstwo jest położone niedaleko Szczytna. To świetne miejsce na wypoczynek z dziećmi.  Jest też kuchnia gdzie możemy sami sobie przyrządzić posiłki czy też coś wyszukanego dla najmłodszych.

W gospodarstwie jest kilkanaście pokoi, 2-3,4, a nawet 12 osobowe. Kolejność zgłoszeń na wyprawę decyduje o wyborze pokoju. To nie hotel z takimi samymi pokojami. Jednak obfitość posiłków sprawia, że co najwyżej do zaparzenia kawy lub herbaty będzie potrzebne nam to miejsce.

Cena:

osoba nurkująca 647 pln
osoba nienurkująca 459 pln
dzieci spiące z rodzicami na łóżku 141 pln (połówki jedzenia)
maluszki 328 pln (dzieci śpiące na swoim łóżku, połówka jedzenia)

Cena zawiera:

 • 3 noclegi
 • 3 śniadania
 • 3 obiady
 • ładowanie butli powietrzem
 • 2 nurkowania dziennie (ew. dodatkowe nocne)
 • obsługę logistyczną nurkowań
 • opiekę instruktora nurkowania

Cena nie zawiera:

 • dojazdu (tradycyjnie dobieramy się po kilka osób w aucie, koordynujemy to)
 • wypożyczenia brakującego sprzętu do nurkowania na nurkowania rekreacyjne
 • opłaty za korzystanie z bazy nurkowej nad j. Piłakno i Narty (wschodnia strona)
 • opłaty za wstęp na pole namiotowe nad j. Gim

Dodatkowe informacje

Mimo, iż jest to wyjazd na nurkowania rekreacyjne, czyli po to, aby korzystać już z naszych uprawnień nurkowych nic nie stoi na przeszkodzie, aby osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności nurkowe dołączyły do nas na wyprawę!

Plan wyjazdu:

19.06.2019 16:00-18:00 wydawanie sprzętu do nurkowania na wyjazd w C.N. Bestdivers
20.06.2019 poranny wyjazd (ok 8:00), zakwaterowanie w Uroczysku, dwa nurkowania w j. Świętajno z ładowaniami butli i przerwą na obiad
21.06.2019 po śniadaniu wyjazd nad j. Maróz, powrót do Uroczyska, ładowanie butli, obiad, drugie nurkowanie na j. Dłużek, ładowanie butli, wieczorny grill
22.06.2019 śniadanie, nurkowanie w jeziorze Gim, powrót do Uroczyska, ładowanie butli, w międzyczasie obiad, drugie nurkowanie w rzece Omulew, powrót do Uroczyska, ew nurkowanie nocne
23.06.2019 śniadanie, wyjazd z Uroczyska na j. Piłakno, dwa nurkowania w j. Piłakno, powrót do domu, zwrot sprzętu w Bestdivers

Kursy możliwe podczas wyjazdu:

Chętnych na kursy prosimy o kontakt!

Zobacz fotorelację z poprzednich wyjazdów

jezioro Narty

jezioro Dłużek

rzeka Omulew

jezioro Gim

jezioro Maróz

ZOBACZ JAK BYŁO W ZESZŁYM ROKU

 

Kontakt i rezerwacje:

E-Mail: rudi.stankiewicz@bestdivers.pl

Telefon: (+48) 601 321 557; (+48) 698529073

Ciekawe miejsca:

Tu zobacz nasze spostrzeżenia nt. innych jezior okolic Szczytna...

 

A co dla nienurkujących?

Od wielu lat jeżdżą z nami całe rodziny z dziećmi, bowiem mamy tam doskonałe warunki na wypoczynek m.in. dla dzieci. Nad j. Narty jest plaża z atrakcjami dla maluchów.  Nieopodal jest Szczytno. Jednak zdecydowanie polecamy, aby ten czas spędzić na łonie natury.

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073