Zakrzówek nurkowanie
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Zakrzówek – niesamowite atrakcje pod wodą

Termin wyprawy: 28-30.06.2019

Oj, lubią polscy nurkowie ten zbiornik. Nie dość, iż jest to najlepszy zbiornik szkoleniowy w Polsce to na dodatek na nurkowania rekreacyjne jest wymarzony!

Zakrzówek nurkowanie

Kilka miesięcy nurkowań za nami. Jeszcze się nie załapałeś? No to czas ruszyć w drogę!

Zapraszamy w najlepsze miejsce szkoleniowe w Polsce na dokończenie lub rozpoczęcie kursu podstawowego PADI OWD lub też na kurs zaawansowany PADI AOWD.

Jak wiadomo sezon nurkowy w Polsce trwa niedługo, tak wiec im szybciej nauczysz się nurkować tym więcej czasu masz, aby wykorzystać ten przywilej na kolejnych wyjazdach nurkowych. Dla niewtajemniczonych przypominamy, do połowy października można w Polsce w mokrych piankach nurkować, później trzeba się już przesiąść na suchy skafander.

Zakrzówek nurkowanie

Zakrzówek jest specjalnie przygotowanym zbiornikiem wodnym na potrzeby nurków. Pod wodą jest wiele atrakcji nurkowych pomijając sam fakt, że sam w sobie zbiornik jest piękny.

Z licznych atrakcji podwodnych te najbardziej spektakularne to samoloty, autobus, wrak statku, zatopiony las, samochody jak transporter, polonez, fiat, nysa, pamiątkowe tablice ku czci Jana Pawła II, kajaki, motorówki itd. Spektakularne ściany podwodne i stada ryb, których tu niewolno łowić powodują, iż świeżo upieczony nurek zakochuje się w tym zbiorniku od samego początku, a ten z uprawnieniami wraca tu często.

Wyprawa to doskonały moment na zrobienie kursu doskonałej pływalności albo nurkowania w suchym skafandrze aby przygotować się do sezonu jesienno-zimowego. Tu więcej o szkoleniu na suchy skafander .

Cel wyjazdu - szkolenia nurkowe

Jedziemy na Zakrzówek, aby poszkolić się, ponurkować rekreacyjnie, odwiedzić Stare Miasto czy też Kazimierz i spędzić kolejny świetny nurkowy weekend.

Dojazd:

Dojechać na nocleg mamy pod adres Kraków ul. Szara 20, HOTEL PROKOCIM. Z Warszawy najlepiej dojechać tzw. trasą katowicką. Trasa przez Radom jest wciąż rozkopana i zajmie to dłużej.

Dodatkowe informacje o wyjeździe:

Zalew na Zakrzówku, gdzie spędzimy dwa dni jest bardzo dobrze przygotowany na przyjazd nurkujących gości. Toalety jak w Wersalu, barek z wyśmienitym jedzeniem. Na czas pobytu mamy zarezerwowaną wiatę, gdzie cała grupa trzyma swój sprzęt nurkowy. Parking, teren chroniony za bramą tak więc postronni gapie nie kręcą się przy samochodach jak Ty jesteś pod wodą.

Cena:

osoba nurkująca 399 zł.
osoba nienurkująca 307 zł.

Cena zawiera:

  • dwa noclegi w Hotelu Prokocim (pokoje 2,3,4 osobowe)
  • dwa śniadania
  • wejście na teren bazy nurkowej
  • ładowanie butli powietrzem
  • nurkowania na Zakrzówku
  • opiekę instruktorów nurkowania

Cena nie zawiera:

  • transportu
  • wypożyczenia sprzętu do nurkowania

Koordynujemy transport dobierając po kilka osób w autach.

Nocleg:

Śpimy w hotelu Prokocim w Krakowie. Jeździmy tam od 10 lat, blisko Zakrzówka, tanio, czysto. Wszystko jak należy!
Hotel_Prokocim_Krakow_01 Sale-Konferencyjne-Hotel-Prokocim-7162 
 
Hotel_Prokocim_Krakow_01 (2) Hotel_Prokocim_Krakow_01 Hotel-Prokocim-Krakow-888622

Dodatkowe informacje o noclegu:

Śpimy w hotelu Prokocim w Krakowie, ul. Szara 20, ręczniki są na wyposażeniu. W cenie mamy też śniadania. W pokojach prysznic z wc i tv. Naturalnie tv jest w pokoju, nie wc :-) To co ważne, że od hotelu do Zakrzówka jedzie się ok 10 minut, tak samo na Stare Miasto. Obok hotelu jest przystanek tramwajowy, kościół, a dla tych, co zabiorą ze sobą osoby nienurkujące ważną informacją jest także to, iż od hotelu jedzie się 10 minut autem do kopalni w Wieliczce! Może zatem warto przy okazji?

Plan wyjazdu:

28.06.2019 odbiór sprzętu do nurkowania w Centrum Nurkowym Bestdivers, basen Prawy Brzeg ul. Jagiellońska 7 w godz. 16.00-18.00, wyjazd do Krakowa, czas wolny.
29.06.2019 8.30 śniadanie w hotelu i wyjazd nad zalew na Zakrzówku. Po nurkowaniach wracamy do hotelu na prysznic i jedziemy na Stare Miasto na integrację.
30.06.2019 8.30 śniadanie, zabieramy rzeczy z pokojów i jedziemy nad zalew na nurkowania. Po nurkowaniu wracamy do stolicy i zwracamy sprzęt do nurkowania w Bestdivers.

Podczas wyjazdu możesz zrobić:

Chętnych na kursy prosimy o kontakt!

Zobacz fotorelację z poprzednich wyjazdów

nurkowania na Zakrzówku

Kontakt i rezerwacja:

Rudi Stankiewicz tel. kom.: (+48) 601 321 557

E-mail: rudi.stankiewicz@bestdivers.pl

Ciekawe miejsca:

Chyba nie trzeba polecać Krakowa jako atrakcyjnego miejsca turystycznego jednak głównym zamierzeniem jest eksploracja podwodna zalewu na Zakrzówku. Jako ciekawostkę wymienimy chociażby czakram wawelski. Miejsce niezwykłej mocy na Wawelu. Następnym razem przyjedziesz i zbadasz ta tajemnicę :-) 

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073