Misja Bestdivers » Best Divers
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Misja Bestdivers

 Bestdivers

 BestDivers BestDivers  

Naszą misją jest

  • profesjonalne szkolenie nurków
  • organizowanie ciekawych nurkowań
  • umożliwienie zakupu profesjonalnego sprzętu
  • poszerzanie wiedzy na temat życia podwodnego
  • podejście z szacunkiem i "sercem" do każdego klienta

 

Podejście z "sercem"

W dzisiejszych czasach, kiedy pracownicy w korporacjach traktowani są czasami jak zwykli wyrobnicy (nie zawsze na szczęście), pragniemy z szacunkiem i sercem podchodzić do wszystkich, którzy uczestniczą w szkoleniach i wyjazdach Bestdivers, a także w sposób szczery i życzliwy oferować sprzedaż towarów i usług klientom Bestdivers.    

Kursy nurkowania

Misją naszą jest przekazanie kursantom wiedzy teoretycznej i praktycznej z dziedziny nurkowania w taki sposób,  by zainteresowanie rosło a uzyskane wiadomości i umiejętności zbliżały do przeżycia najpiękniejszych chwil. Uczymy z uśmiechem i entuzjazmem przykładając wielką wagę do spraw bezpieczeństwa w nurkowaniu, a także zrozumienia zasad i procedur. Chcemy przekazać naszą pasję i zachwyt podwodnym światem wszystkim studentom.    

Wyprawy nurkowe - "świat to za mało"

Każdego roku odkrywamy nowe miejsca nurkowe. Zarówno blisko jak i daleko. Naszą ambicją jest to, aby każdy uczestnik wyprawy był zadowolony. Każdy wyjazd nurkowy powinien być relaksem i wypoczynkiem. Pozytywna opinia za zorganizowany wyjazd to dla nas miód na serce. Podczas wypraw nurkowych chcemy zobaczyć, poznać lub odkryć obcą, egzotyczną, niekiedy fascynującą kulturę i historię miejsc, które odwiedzamy. Dlatego podczas każdej z nich przeznaczamy czas na zwiedzanie.    

Sprzęt nurkowy

Przed zakupem sprzętu do nurkowania warto zastanowić się czy będzie on spełniał nasze wymagania, nie tylko teraz, ale także za rok czy dwa. Poprzez szeroką ofertę sprzętu nurkowego nie zawsze wiadomo co wybrać. Zapraszamy do konsultacji w naszym Centrum Nurkowym. Sprzęt, który dobieramy odpowiada osobistym oczekiwaniom Klientów i ich możliwościom. Polecamy jedynie sprawdzony wcześniej przez nas sprzęt.    

ZOBACZ NASZ CERTYFIKAT AUTORYZOWANEGO SKLEPU

Flora i fauna podwodna

Niemalże każdy nurek na początku swojej kariery nurkowej widzi w wodzie wodorosty i jakieś ryby. No właśnie, jakieś 🙂 My staramy się rozwijać tę wiedzę wśród naszych kursantów, tak aby zrozumieli zależności jakie występują pod wodą, zarówno w naszych akwenach, jak i morzach tropikalnych. Wystarczy stwierdzenie, że podczas godzinnego nurkowania na rafie koralowej nurek może zaobserwować więcej zwierząt niż przez tydzień spacerowania po lesie, aby zrozumieć, że mamy do czynienia z czymś niezwykłym. Często niedoceniane polskie wody kryją tak fascynujące gatunki, że Ci którzy dowiadują się o tym, nie mogą wyjść z zachwytu.

 

pio name

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073