Opinie/referencje » Best Divers
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Opinie/referencje

 

Witek Śmiłowski "Tata", niedawno zmarły Platinum Course Director PADI

o Rudim: Co za gość mowię Wam! Poznalem go w 1998 roku kiedy to trafił do mnie na pierwszy kurs (IDC) instruktorski PADI, który wówczas organizowałem w Szczecinie. Kurs zaliczył jako jeden z lepszych kandydatów, imponując wszystkim swoim profesjonalizmem i entuzjastycznym podejściem do szkolenia. Namawiałem go wielokrotnie na kontynuacje edukacji instruktorskiej i jak „grochem o ścianę". Nic! Jakby się zatrzymał w swojej drodze rozwoju. Aż pewnego lata jakby zrozumiał że nie rozwinie się dalej bez dalszej edukacji nurkowej. Chłop oprzytomniał i poszedł po całości. Pędzi już od kilku lat z nadrabianiem zaległości. W tej chwili przegonił już wielu swoich kolegów, rozwija się na rożnego rodzaju kursach, włącznie z nurkowaniem i szkoleniem na poziomie technicznego nurkowania. Ukończył nawet seminaria właściwej obsługi klienta i wysokiej jakości szkolenia. Wyśmienity materiał instruktorski. Cierpliwy, uważny, bardzo bezpieczny i przede wszystkim ma właściwe podejście do osób, które bardzo boją się nurkowania. Już kilkanaście lat na rynku nurkowym w Polsce sprawiło, że wiem, iż Rudi poważnie podchodzi do tematów nauczania. Podtrzymuje on swoją edukacje nurkową i jest na bieżąco z nurkowaniem. Czy poleciłbym rozwijanie umiejętności nurkowych u Rudiego? Bez wątpienia tak, mało kto ma tyle pasji, entuzjazmu i cierpliwości w szkoleniu nurków. Często dzwonią do mnie jego zadowoleni kursanci chwaląc jego wysoki poziom szkolenia. Z czystym sumieniem poleciłbym mu szkolenie moich najbliższych. Ten gość to także skarbnica wiedzy o nurkowaniach na całym świecie. Bez obaw można z nim rozmawiać, jest zawsze bardzo koleżeński i pomocny. www.pierwszapomocprzedmedyczna.pl

Piotr Brozio - PADI MSDT #641862

Chciałbym podziękować Rudiemu za szczególnie udaną współpracę. Jako nurek, jako instruktor i jako organizator Rudi jest nieoceniony. Prawdziwy pasjonat równie entuzjastycznie i profesjonalnie organizuje wyjazdy na bałtyckie wraki jak i do meksykańskich cenotów. W czasie wspólnych podroży udało się nam nie tylko nurkować w wielu ciekawych miejscach, ale również odwiedzić fantastyczne zabytki kultury starożytnej w Turcji, Grecji, Egipcie i Jordanii. Piotr Brozio

Izabela Klein - IANTD TrimiX Diver, Padi DiveMaster

Kiedy pod wpływem błahego impulsu zdecydowałam się przyjść na kurs nurkowy, nie miałam pojęcia, że właśnie przewracam moje życie do góry nogami.  Pierwsze zajęcia na basenie, pierwsze oddechy pod wodą i już wiem, że wzięło mnie jak nigdy dotąd. Od razu tego samego dnia - był luty - zgłosiłam się na organizowany w lipcu wyjazd. Od tego czasu, czyli od blisko sześciu lat, nienurkowo spędziłam dziesięć dni urlopu.

bestdivers

 

 Ale miało być nie o nurkowaniu, a o Rudim. Czuwał nade mną przy pierwszych wdechach pod wodą. Zabrał na pierwszą podwodną wycieczkę. Zorganizował pierwszy wyjazd nurkowy, na którym byłam. Pierwszych razów się nie zapomina...

W szkoleniu uosobienie cierpliwości, w nurkowaniu fajny, uważny partner. Potrafi realizować swoje nurkowe marzenia, a że koncentrują się one wokół rajskich miejsc pełnych ciepłej, błękitnej wody i kolorowych rybek, warto mu w tej realizacji towarzyszyć (o ile lubi się rajskie miejsca pełne ciepłej, błękitnej wody i kolorowych rybek :-). Zresztą, ciepła woda i rybki też nie są konieczne. Jak Rudi opowiada, co zobaczysz na 13 metrach w jeziorze Narty, to można by pomyśleć, że to tam Spielberg nakręcił „Szczęki". Rudi nie tyle uczy czy organizuje nurkowania, co przede wszystkim zaraża entuzjazmem. A ma go do dyspozycji naprawdę dużo... Entuzjazm to bardzo miła choroba zakaźna.

 

Ula i Wojtek Szymczyk - szkolenie referral OWD

Nurkowanie z Kasią to duża przyjemność ale i wyzwanie. Rzadko spotyka się ludzi tak oddanych swojej pasji i jednocześnie potrafiących zarazić tą pasją innych. Kasia jest świetnym nauczycielem, wymagającym ale i cierpliwym. Polecamy Kasię wszystkim, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem.

Zajęcia Basenowe Bestdivers

Tonia i Rafał Ciużeńscy, PADI Open Water Divers

Wyprawy nad Hańczę i Narty zapamiętamy na całe życie. Przede wszystkim z tego powodu, ze tam stawialiśmy nasze pierwsze kroki w nurkowaniu pod bacznym okiem profesjonalnych i bardzo sympatycznych instruktorów. To właśnie dzięki nim dane nam było poznać smak przygody nurkowej - świat dotychczas nieosiągalnych głębin, bądź co bądź pięknego polskiego podwodnego "krajobrazu", krąg fascynujących, rządnych adrenaliny ludzi.

Tu pojęliśmy znaczenie "buddy", które warto przenieść w realia życia  na lądzie. Bardzo chciałabym, byśmy w "realu" byli otoczeni ludźmi, na których można polegać, z którymi każda, nawet trudna sytuacja, jest do pokonania, których "octopus" (czytaj: ramie) będzie zawsze w pobliżu w odpowiednim momencie.

Tu słyszeliśmy setki interesujących opowieści, które utwierdziły nas w tym, że nurkowanie to nie tylko sport, to nie tylko antidotum na nudę, to po prostu sposób na ciekawe i pełne wrażeń życie. 

Sabina Pańko, Padi AOWD - wyprawa do Kas w Turcji 2008

Rudi, nawet się jeszcze nie rozpakowałam 😛 Genralnie było bardzo fajnie ! Temperatury były zabójcze, ale nie narzekam. 🙂  W sumie  dobrze ze wylądowaliśmy w hotelu, bo klimatyzacja czasem umożliwiała chwilowe ochłodzenie i przeżycie. Hotel Kayahan był w porządku, pokoje nieduże, ale i tak nie siedzieliśmy w nich za długo 😉 Jedzenie w hotelu było pyszne - rybka na grillu- rewelacja!!! Restauracja, która kazałeś sprawdzić tez bardzo fajna, pyszne świeże jedzenie, jedyny minus to brak możliwości dogadania się po angielsku, żadnych podstaw nie znają. Chłopaki na łódce byli bardzo pomocni, nie wchodzili nam w drogę, a gdy wychodziliśmy z wody każdemu odbierali płetwy i wyciągali za butle 😉 za co należą sie im wielkie dzieki 🙂 Nurkowania jak dla mnie rewelacja... polecam szczególnie kanion, robi wrażenie. Samo miasteczko mnie oczarowało, przecudowna atmosfera, z pewnością tam wróce... choć by zaraz. Nasz opiekun, Irek Hamarowicz był boski -powinnam to napisać w pierwszym punkcie :))) Pilnował nas strasznie.

Zbigniew Strzałkowski - wyprawa do Kas w Turcji

Witam, Od powrotu z Turcji - Kas minęło już  2 tygodnie, przeglądnąłem zdjęcia i na spokojnie mogę opisać swoje wrażenia. Był to mój pierwszy wyjazd z  Rudim i pierwszy w te okolice. Polegałem  więc  w 100 % na jego opisach hotelu, restauracji, bazy  i miejsc nurkowych. W konfrontacji z tym co zastałem na miejscu okazało się, że nie było żadnych przekłamań. Nie ma nic gorszego jak  marketingowa "ściema" - super miejsca; niezapomniane nurkowania, przecudna okolica . .  .brrrrrrr. Dobrym pomysłem jest podzielenie pobytu na dwie części - nurkową i zwiedzanie, tym bardziej ,że było co odlądać. Moc zabytków z IV czy V wieku przed naszą erą, szkoda byłoby tego nie dotknąć. Na 10 nurkowań zalogowanych w logbook'u, 7 ma wykrzykniki!!! Owszem, fauna i flora nie jest tak bogata jak  w Egipcie, ale Szef bazy miał dużo innych pomysłów na nurkowania. Towarzystwo było wesołe i zgrane, nie wiem czy dobór był celowy czy to przypadek, ale teraz jestem w kontakcie z poznanymi kolegami i koleżankami i już razem nurkujemy. Sumując - dzięki za kawał dobrej roboty.

Marek Duplicki, Rescue Diver - wyprawa do Kas w Turcji 2006

W dniach 5 do 9 października 2006 r. nurkowałem w morzu Śródziemnym będą na zorganizowanym przez Rudiego Stankiewicza  wyjeździe do miejscowości Kas w Turcji. Jest to jedna z najbardziej udanych wypraw nurkowych, w jakich uczestniczyłem w ciągu mojego10-letniego stażu nurkowego. Wyjazd był perfekcyjnie zorganizowany, odbywał się zgodnie z planem, który był właściwie dopasowany do potrzeb grupy. Był czas na nurkowanie, zwiedzanie, relaks, aktywny wypoczynek i słodkie lenistwo, wszystko we właściwych proporcjach w ramach indywidualnych upodobań uczestników. Również zakwaterowanie, klimat miejsca i atmosfera stworzona podczas wspólnych posiłków, w których uczestniczył nasz turecki przewodnik, nie pozostawiają nic do dodania. Urokliwość położenia Kas oraz wspaniałe miejsca nurkowe o ogromnej różnorodności (kaniony, fauna i flora, groty, wraki, ściany, amfory, jaskinie), a także świetnie zaplanowane wycieczki samochodowe do okolicznych atrakcyjnych miejsc były ukoronowaniem i dopełnieniem całego wyjazdu. Brawa dla Rudiego i podziękowania za niezapomniany urlop (choć tylko tygodniowy).

Tomasz Warakomski - Meksyk

Witam, pragnę wyrazić uznanie i podziękować za imprezę w Meksyku, a w szczególności za prace Waszego opiekuna Piotrka Brozio, który bardzo troszczył się o optymalne zadowolenie wszystkich bardziej niż to jest przyjęte przy tego typu imprezach.

Katarzyna Szafran - Meksyk/Jukatan listopad 2008

Dzięki za wyjazd. Ja wróciłam super zadowolona! Chętnie jeszcze kiedyś do Was dołączę :)) Pozdrawiam ciepło i gorące całusy dla Kasi!

Tomir Kaczmarek - wyprawa na wraki Bałtyku

Witaj Rudi, Po pierwsze korzystając z okazji chcę Ci podziękować za zorganizowanie nurkowań z Kołobrzegu. Atmosfera była fajna - ekipa super - szczególnie byłem pod wrażeniem Kazika - super gość do naśladowania - kapitalne nastawienie. A i nurki niczego sobie - odlotowy był prąd - fajne. Szkoda ino że tak daleko po naszych super drogach (także Łeba lub Władek to super pomysł). No i  Lubecki - na ich websajcie wygląda mocno podkoloryzowany vs. rzeczywistość. Ale to pokazuje że pomimo kilku kryp ważących nurków ciągle jest okazja na biznes gdyby ktoś poczuł powołanie na szypra nurkowego i zaproponował coś na przykład na poziomie choćby 'egipskim' 🙂

Asia i Emilia - nurkowanie zapoznawcze

Hej Rudi! Dziękujemy Ci bardzo za wczorajszy wykład nurkowy. Dowiedziałyśmy się od Ciebie bardzo dużo - widać że nurkowanie to Twoja pasja i było nam bardzo miło posłuchać o podstawach. Oczywiście bardzo, bardzo nam się podobało na basenowej lekcji, choć miałam strasznego pecha odnośnie sprzętu. Ale uśmiałyśmy się niesamowicie, próbując złapać właściwą pozycje w wodzie. Emilka już nieźle załapała - mam nadzieję że Twoje słowa o tym, że to ona złapie bakcyla, a ja nie - nie będą prorocze. Napisałam już do Sławka, z którym kontaktowałam się mailowo przed przyjazdem do Was, iż jesteśmy zainteresowane kursem OWD i tam napisałam mu o podstawowych trudnościach 1) straszny dojazd na Kasprzaka- więc Pałac Kultury byłby lepszy, 2) niewielka ilość czasu - pracujemy z Emilą bardzo dużo, 3) rozsądna, zachęcająca cena dla babek po 30-tce haha. Więc czekamy na maila od Ciebie lub od Sławka z dobrą cenowo i logistycznie propozycją 😉 Dziękujemy za pomoc naszemu instruktorowi Darkowi, który bardzo się nami zajmował i przejmował, żeby nam się podobało i strasznie się wymęczył zmieniając mi chyba 3 razy sprzęt. Jesteście super ekipą, fajnych ludzi i pasjonatów, a Ty chyba ogarniasz to wszystko żelazną ręką, bo wszyscy mają przed Tobą niesamowity respekt (jak zauważyłyśmy). Więc jeszcze raz bardzo dziękujemy - Tobie, Sławkowi i Darkowi. Pozdrawiam serdecznie - w imieniu swoim i Emili - Aśka

Małgosia Nowożeniuk, nurek AOWD

" ....oni wiedzą że są super :-). Za każdym z nich pójdę w ciemno w każde bajorko nawet przy zerowej widoczności"

opinie_i_referencje_kurs

Monika Dudek - kurs Padi OWD

To był naprawdę fantastyczny kurs- za co serdecznie dziękuję!!!! Wrażenia niezapomniane! Już się zastanawiam kiedy ruszyć na wody otwarte! Wielkie podziękowania dla Bartka, który był niezwykle cierpliwy, uprzejmy, pomocny i posiada dar uczenia! Bardzo się cieszę że mogłam się uczyć właśnie od Niego! Naprawdę było genialnie pod każdym względem! Dziękuje raz jeszcze i do miłego zobaczenia.

Adam Sarnecki – wyprawa do Chorwacji (wyspa Brać)

Było OK. Udane nurasy, a przerwa na nurki w trzecim dniu to dobre rozwiązanie. Zawsze przy takich sportach typu nurkowanie, jazda na nartach trzeciego dnia następuje pewne przesilenie i zasadniczo nigdy nie robi się przerwy, bo szkoda czasu. A tutaj, tym razem była przerwa i została ona świetnie wykorzystana - na uroczą wycieczkę do Bol w dobrym towarzystwie: Artur + Monika. Ostatnie wieczory były też fajnie zagospodarowane: testowanie nalewek, a następnego dnia - grill na hacjendzie Macieja. Marcin dobrał mi idealnie piankę - czułem się jak młody bóg - i ciepło, i do figury. Generalnie było dobrze, ale nie był bym sobą, gdybym nie ponarzekał. Szkoda, że nie udało mi się więcej pozwiedzać wyspy. Szczególnie brakuje mi zwiedzania kamieniołomów brackiego kamienia. Ten ciekawy budulec dekoracyjny świetnie jest wykorzystywany przez miejscowych architektów do budowy: balustradek, obudowy otworów okiennych i drzwiowych itp. Druga rzecz to dojazd do wyspy i powrót. Kierowcy Marcin i Artur doskonale się sprawili, zasadniczo oni na siebie wzięli ciężar kierowania autem. Dziękuję Rudi za ten wypad nurkowy, do następnego spotkania!

Zuza, Natalia i Sebastian – nurkowie AOWD

Chcieliśmy bardzo podziękować za warsztaty pływalności. Były super i na pewno będziemy przychodzić na inne zajęcia. Do zobaczenia. Zuza i reszta 🙂

Ania Kochanowska - wyjazd do Dahab w Egipcie

"Cześć. Było super!! Instruktor Kuba jest dobry. Bestdivers oferuję super obsługę, zaangażowanie i poczucie bezpieczeństwa"

Zajęcia Discover Scuba Diving

"Dzięki za ciekawe zajęcia w fajnej atmosferze... bardzo przyjaźnie prowadzony kurs."

Pozdrawiam

M.Pietrak

Kurs Ratownik Tlenowy – Zuza Baranowska

" Bardzo dziękuję za maila i za szkolenie. Było super!

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia jakoś na nitroxie 🙂

Jesteśmy in touch! "

Michał Obłoj - kurs AOWD

"Czesc Rudi, dzięki za organizację super wyjazdu! "

Renata Kocemba - świeżo po kursie OWD

"Raz jeszcze dziękujemy za wspaniały wyjazd – cieszę się, że trafiliśmy na Twoją szkołę :)"

Anna Lembas - świeżo upieczony nurek OWD

Przede wszystkim piszę, żeby podziękować za kurs i wyjazd nad Piłakno! Było naprawdę świetnie, a co najważniejsze szkolenie pozwoliło mi oswoić się z niełatwymi warunkami i sprawdzić w praktyce to, czego się nauczyłam na basenie! Poza tym jestem świeżo po powrocie z nurkowania w Egipcie i Francji, gdzie nurkowaliśmy w Marsylii. Muszę Ci powiedzieć, że wszyscy przewodnicy chwalili mnie za moje przygotowanie i byli pod wrażeniem umiejętności jakie posiadam jako osoba początkująca - a radziłam sobie jak na osobę początkującą naprawdę świetnie 😉 To wszystko dzięki Wam, także dziękuję - jesteście naprawdę THE BEST! 😀

Agnieszka Hermann – w trakcie kursu PADI OWD

Hej, jestem już po pierwszym treningu i muszę powiedzieć, że rewelacja, chociaż szybko zleciało, za szybko... 🙂 Trener Radek też bardzo pozytywnie 🙂

Dorota Brzezińska - po wyprawie do Meksyku w 2014 r

Dziękuje, dziękuje naprawdę za super zorganizowany wyjazd. Jestem bardzo zadowolona. Zawsze bede chwalić Bestdivers za pełen profesjonalizm i dobrą zabawę, a potem za opiekę po... 🙂

Robert Kuczmarski – po kursie podlodowym Padi Ice Diver

Extra było, wielkie dzięki wszystkim obecnym za super spędzony czas na lądzie i pod lodem.

Konrad Russa

Dziękuję za przygotowanie Agnieszki do nurkowania, znalazła w tym to co ja kiedyś i szykuje się piękna wspólna przygoda podwodna.

Po programie DSD - Beata Czepczyńska

 

Dziękuję za wczorajsze, było super, choć czasami trochę nieporadnie…Nakręcam jeszcze koleżankę :-).Na pewno pomyślimy o kursie.

Karol Mielnik - po safari po jeziorach mazurskich w 2015

 

Wyjazd był jednym słowem EKSTRA !!! Zaangażowanie Pana i reszty zespołu Bestdivers na jak najwyższym poziomie. Atmosfera panująca podczas wyjazdu byłą miła, sympatyczna i zabawna. 🙂 Jestem przekonany, że wybiorę się z Wami w niejedną podróż.

Marta Machej - Divemaster

Zajęcia freedivingu z Irkiem, to coś, co każdy powinien przeżyć. Nieważne, czy nurkujesz, chccesz zacząć, chcesz zostać freediverem, czy po prostu lubisz wodę. Te zajęcia to nie jest czysta teoria, nudne ćwiczenia, presja otoczenia, to czas, w którym poznajesz wyjątkowych ludzi, poznajesz granice swojego ciała, po czym.... przełamujesz je, idziesz krok dalej, a potem następny i następny. Wszystko to dzieje się pod okiem wspaniałej osoby, jaką jest Irek - pełen profesjonalizm, wieczny uśmiech na twarzy, mnóstwo cierpliwości, ogromna wiedza, to są właśnie jego cechy. Polecam każdemu, kto chciałby się przekonać jak piękny jest świat nurkowania bezdechowego z najlepszą możliwą kadrą.

Katarzyna Ronikier- Dolańska - AOWD

Freediving… pierwsze zajęcia, wstrzymany oddech i… z trudem udało się dopłynąć do połowy basenu. To chyba niemożliwe, żeby można było dłużej zanurkować na jednym oddechu. A jednak… ćwiczenia oddechowe „na sucho”, dążenie pokonywania własnych osiągnięć z poprzednich zajęć, miłe chwile, gdy udało się przepłynąć kawałek dalej, cały basen, w końcu dwa baseny i…chciałoby się więcej. Zabawa świetna, doskonała atmosfera na zajęciach i sukces nurkowy murowany. Polecam freediving z Bestdivers. Już nie mogę doczekać się, jak swoje umiejętności freedivingowe wykorzystam nurkując z delfinami na kolejnej nurkowej wyprawie, już w 2016 roku.

Kasia Mrożek - Discover Scuba Diving program

Dzięki za zdjęcia 🙂 Było mega! Przemek prawdopodobnie wykupi kurs. Ja mam trochę stracha i jednak potrzebuję wiecej czasu, ale chętnie pojawię się jeszcze na podobnych zajęciach jak wczoraj. P.S. Ola jest super instruktorką!  

Robert i Agata Stańkowscy - kurs PADI OWD

Jak wrócimy do nurkowania po odchowaniu dzieci - a napewno wrócimy - i tak musimy odswieżyć sobie wiedze . Oczywiscie planujemy zrobić to pod Twoim okiem Rudi 🙂 Bardzo nam się podobała Twoja ekipa i zaangażowanie

Wojciech Dawidko - Program Discover Scuba Diving (DSD)

Wspaniałe przeżycie. Naprawdę warto spróbować!
 

Paweł Staniszewski - program Discovery Scuba Diving (DSD)

Super, dzięki za zdjęcia, bardzo nam się podobało, byliśmy zachwyceni:)

Magdalena Placek - na kursie Padi OWD


Dzięki za weekendowy wyjazd, bardzo mi sie podobało. Nie mogę doczekać kiedy pojadę na kolejne nurkowanie!

 Katarzyna Prosińska - po kursie Instruktora EFR

Rudi, jeszcze raz dziękujemy bardzo za profesjonalne szkolenie, przyjazną i wesołą atmosferę. Było nam bardzo miło Ciebie poznać !

Karolina Kowalczyk – świeżo upieczony nurek Padi OWD

Bardzo dziękujemy za bardzo Ciekawy kurs i jeszcze ciekawszy weekend! Ogromnie nam się podobało! Cieszymy się że pojechaliśmy i już chcemy więcej! 🙂

Henryk Legat - safari nurkowe w Chorwacji Maj 2017

 ...nie mialem czasu sie pożeganć w sobote bo zmieniliśmy troche plany i wyjechalismy o swicie. 
Chcialem Ci podziekowac do zorganizowanie calej imprezy - doskonale sie bawilem i chyba czegoś nauczylem 🙂
 

Rafał  Błędowski - na kursie Padi OWD

 
Dziękuję za podzielenie się ze mną ciekawymi przemyśleniami i spostrzeżeniami na temat nurkowania. Już po pierwszych zajęciach poczułem, że ten sposób spędzania wolnego czasu bardzo mi się spodoba. Teraz nie mogę się doczekać kolejnych zajęć a w końcu testu na otwartych wodach.
 

Aleksandra Sobczak – wyprawa do Marsa Alam, czerwiec 2017

Rudi, wielkie dzięki za wyjazd. Było naprawdę bardzo ok, szczególnie pod względem nurkowym. Towarzysko, też niczego sobie. Magda Młynik szacuj i podziękowania - pełen profesjonalizm i współpraca. Będę Was polecać innym, a może się i z przyprowadzeniem Wam grupy nurków dogadamy.
 

Arek Hołownia - świeżo upieczony nurek OWD

Oczywiście Aga z Michałem zrobią w tym czasie kolejne podejście do OWD. Więc prośba o zarezerwowanie dla nas 3 miejsc.

PS. Wyjazd nad Hańczę zorganizowałeś świetnie. Cieszymy się, że mogliśmy się zabrać. Gratuluję i raz jeszcze dziękuję.

  

Joanna Freis - wyprawa na wrak Jan Heweliusz 

Hej Rudi, 
Dzieki za fantastyczną organizacje, towarzystwo i opiekę na Heweliuszu. 
Cieszę się bardzo ze mogłam zanurkować w tym miejscu.
 

Agnieszka Stańczyk - wyprawa na Spitsbergen w 2018 r

Rudi to był zaje... wyjazd. Dziękuję za super chwile i Kamila! Takiego instruktora ze świecą szukać ! Obiecuję, że skończę kurs 🙂
 

Kurs Junior OWD - tata Bartka Grodzkiego

Panie Rudolfie,
Bardzo dziękuje za fajny wyjazd. Miejsce super, jedzenie do syta., instruktorzy bardzo fajni, kompetentni i mili. Trochę zimno w wodzie ale uczestnicy bardzo zadowoleni.
Jeszcze raz dziękuje
 
 

Zajęcia DSD dla Liceum Ogólnokształcącego w Wołominie

Super zajęcia, grupy uczniów, które wracały do szkoły z basenu bardzo zadowolone a niektórzy można powiedzieć wyjątkowo. Na pewno znalazły się takie osobniki, dla których woda nie jest niestety naturalnym środowiskiem, ale w tej szkole muszą też ją polubić J. Bardzo Panu i całej Ekipie dziękuję, to na pewno nie były łatwe zajęcia i kosztowały Was dużo wysiłku i uwagi. Wielkie uznanie za to wszystko jak zwykle przebiegło bezpiecznie i niezwykle profesjonalnie. 

Jeszcze raz bardzo dziękuję i mam nadzieję, że przynajmniej tego typu zajęcia wejdą w naszej szkole do corocznego wydarzenia.

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka Kaczyńska

I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie

 

Przemek Tułowiecki - świeżo upieczony AOWD

Dzięki Rudi jeszcze raz za bardzo udany wyjazd na safari w Egipcie. Cieszę się, że mogłem Cię poznać tak jak i całą ekipę. Mam nadzieję, że do zobaczenia, pozdrawiam 🙂 
 

Piotr Skoczylas - świeżo upieczony AOWD

Dziękuję za dobra organizacje kursu, oraz bardzo dobrą atmosferę na zajęciach. Na pewno niedługo się spotkamy, ponieważ myślę o szkoleniu na rescue diver oraz sidemount.

 

Tomek Skwierczyński - po kursie Tec Sidemount

Dziękuję Rudi Stankiewicz Bestdivers ☺️ za kolejną porcję wiedzy i doświadczenia. Kolejny wymagający i satysfakcjonujący kurs zaliczony. Kolejny ukończony u Ciebie. A mało kto wie, że całą wiedzę o nurkowaniu i wszystkie posiadane przeze mnie uprawniania, od OWD, przez Rescue i MSD, a teraz również Tec Sidemount, na przestrzeni 18 lat, zdobyłem u Ciebie. Dlaczego? Bo jakby ktoś nie wiedział to Rudi jest nie tylko mega doświadczonym nurkiem-Instruktorem ale i świetnym nauczycielem. Dzięki raz jeszcze 🤝😎
 
 

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073