Nurkowanie w Egipcie
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Nurkowanie w Egipcie

Nurkowanie w Egipcie

Egipt jest wyjątkowym połączeniem niezmiennej fascynacji kulturą i nowoczesnym podejściem do spędzania wakacji. Dzięki temu zajmuje bardzo szczególne miejsce w świecie turystyki i nurkowania. Mówiąc najogólniej, obszary turystyczne w Egipcie można podzielić na: dolinę Nilu, pustynie i oazy, Synaj oraz wybrzeże Morza Czerwonego od Hurghady do granicy z Sudanem.

 

Podróżowanie pomiędzy tymi regionami nie jest trudne. Rejon Synaju i wybrzeża Morza Czerwonego jest najszybciej rozwijającym się miejscem turystycznym w skali globalnej!

 


 

Oprócz spokojnego spędzania wakacji w kurortach hotelowych i na piaszczystych plażach, Egipt oferuje też znakomite miejsca do uprawiania nurkowania, kitesurfingu, surfingu, wspinaczki górskiej, pustynnych wypraw. Dla mniej aktywnych pozostają parki narodowe i oczywiście historyczne miasta jak Giza ze swoimi piramidami czy Luksor. Każdy znajdzie tu coś interesującego dla siebie. Zarówno nurkowie początkujący jak i zaawansowani mają tu miejsce dla siebie i nie ma takiego nurka, który zobaczył w Egipcie już wszystko. My Polacy mamy ogromne szczęście, bowiem od jednego z najlepszych miejsc nurkowych na świecie dzielą nas jedynie 4 godziny lotu. Amerykanie i Japończycy zazdroszczą nam tego komfortu, zupełnie tak jak my zazdrościmy im Morza Karaibskiego czy Indopacyfiku.

Nurkowanie nocne w Marsa Alam

 

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073