Mikołajki Grudzień 2018 » Best Divers
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Mikołajki Grudzień 2018

W dniach 15 i 16 Grudnia 2018 roku po raz kolejny wyjechaliśmy na Zakrzówek w Krakowie na imprezę zwana Mikołajki z Bestdivers. Nie pierwszy to raz, kiedy pojechaliśmy na tę imprezę tak więc wiadomo było czego można się spodziewać. I tym razem przejrzystość wody była fenomenalna. 15-17 metrów wizury w polskich wodach robi wrażenie na każdym, a szczególnie na tych, którzy pierwszy raz byli na tym kamieniołomie. A były  osoby na kończenie kursu PADI Open Water Diver i na kurs suchego skafandra, a nawet na stopień PADI AOWD. Podobnie jak w poprzednich latach przynajmniej jeden dzień był słoneczny.

Tak więc i teraz w niedzielę jak to lubię powtarzać przejrzystość wody mieliśmy jak w Chorwacji, a słońce jak w Egipcie. Mimo zimowego okresu ciepła atmosfera robiła swoje. Nurkowania mieliśmy doskonałe, zdjęcia niech oddadzą te krótkie chwile radości, które kolejny raz było nam dane przeżyć pod woda tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Naturalnie będziemy kontynuować naszą przygodę z wyjazdem mikołajkowym na ubieranie choinki pod wodą i w 2019 roku. Mamy nadzieję te zdjęcia upewnią Cię w przekonaniu, że warto.

Galeria zdjęć:

 

Zdjęcia: Rudi Stankiewicz

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073