Podwodny Przyrodnik - Underwater Naturalist » Best Divers
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Podwodny Przyrodnik – Underwater Naturalist

Szkolenia nurkowe - podwodny przyrodnik

Podpłyń bliżej na następnym nurkowaniu i zobacz więcej w tym, co być może widziałeś już wiele razy. Zobacz jakie są relacje między różnymi organizmami podwodnymi np. napastnikami i ich ofiarami. Poznaj podwodne gatunki, dowiedz się jak wpływają na siebie nawzajem i cały podwodny świat. Poznaj bliżej coś, na co patrzyłeś do tej pory z zachwytem podczas nurkowania w błękitnych wodach. Nawet kilka ciekawostek z życia podwodnego sprawi, że inni będą zazdrościć Ci tej wiedzy. Poznaj organizmy podwodne, aby lepiej zrozumieć zakazy obowiązujące podczas nurkowania.

 

 

Dzięki kursowi Podwodny Przyrodnik nauczysz się: 

  • rozpoznawać główne grupy życia podwodnego, poznasz interakcje podwodne i związane z nimi mity,
  • jaka jest rola roślin podwodnych i łańcuchów pokarmowych w podwodnym świecie,
  • odpowiedzialności związanych z nurkowaniem i obcowaniem ze światem podwodnym,
  • rozróżniania najważniejszych organizmów podwodnych i ich roli w podwodnym świecie.
     

W ramach kursu odbywają się dwa nurkowania w Polsce lub zagranicą, które pozwolą Ci poznać i zrozumieć powyższe zagadnienia.


Jeśli pasjonujesz się nurkowaniem powinno być to naturalne dla Ciebie, że chcesz dbać o to, aby to co widzisz pod wodą było tu zawsze. Dla innych, dla twoich dzieci, dla przyszłych pokoleń. Wiedza którą posiądziesz podczas tego szkolenia nurkowego zostanie z Tobą do końca życia. Będziesz mógł dzielić się różnymi ciekawostkami z życia podwodnego z innymi nurkami.

 

Zaczniesz posługiwać się prawidłowymi nazwami roślin, zamiast określeniem "wodorosty". Będziesz rozpoznawał podwodne gatunki zwierząt, zamiast zadawać pytania o "niebieskie rybki". Zrozumiesz, że nie wolno chwytać żółwia za skorupę i wiele innych cennych informacji.

 

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073