Nurkowanie podlodowe - Ice Diver
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Nurkowanie Podlodowe – Ice Diver

 Kurs nurkowania - Nurkowanie podlodowe

Nurkowanie podlodowe


Popatrz do góry. Prawdopodobnie widzisz teraz sufit. A teraz wyobraź sobie, że fruwasz pod nim patrząc na wszystko z dołu. Tak właśnie będziesz się czuć podczas pływania pod lodem. Celem Kursu Specjalistycznego PADI Nurkowanie pod Lodem jest zapoznanie nurków z umiejętnościami, wiedzą, planowaniem, organizowaniem, technikami, problemami, ryzykiem oraz przyjemnością nurkowania pod lodem. Tak, przyjemnością! Emocje są tak wielkie, że zimno, chłód odchodzą na drugie miejsce. Kurs ten jest bezpieczny, prowadzony zawsze pod okiem Instruktora.

 

Celami treningu w ramach kursu PADI Nurkowanie pod Lodem są:

  • Wyjaśnienie zasad planowania, organizowania nurkowania pod lodem oraz przedstawienie procedur, technik, problemów i ryzyka związanego z nurkowaniem pod lodem.
  • Zapoznanie się ze specjalistycznym sprzętem, linami asekuracyjnymi, sygnalizacją, komunikowaniem się, a także z procedurami oraz technikami obsługiwania i asekurowania lin.
  • Umożliwienie wykonywania nurkowań pod lodem w ramach odpowiednich limitów (o tym na kursie) oraz w warunkach takich samych lub lepszych od tych, w których przeprowadzony był kurs.

  

Wymagania:

  • certyfikat Advanced Open Water Diver lub stopień równorzędny (certyfikacja powyżej stopnia podstawowego z udokumentowanymi minimum 20 nurkowaniami w zakresie nurkowań nocnych, głębokich oraz nawigacyjnych)
  • ukończone 18 lat

 

W ramach kursu odbędą się minimum 3 nurkowania podlodowe z instruktorem o certyfikacji Master Scuba Diver Trainer. Nurkowania będą odbywać się w sferze światła. Twoja certyfikacja po tym kursie będzie się liczyć w Twojej karierze nurkowej do stopnia Master Scuba Diver.

 

Doskonała okazja, aby sprawdzić swoją psychikę, odporność na zimno i przeżyć coś niezwykłego, na co innym nie starcza odwagi, chęci lub zapału. A zdjęcia? Wszyscy będą Ci ich zazdrościć!

 

Opis przygotowania do nurkowań podlodowych krok po kroku.

 

Kontakt i rezerwacja:

bestdivers@bestdivers.pl
Rudi (+48) 601 321 557

Biuro (+48) 698 529 073
 

 

Galeria zdjęć:

 

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073