Tec 40, 45 , 50, Tec Trimix 65 » Best Divers
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Tec 40, 45 , 50, Tec Trimix 65

 

Kurs nurkowania technicznego - Tec 40:
 

Punkt wyjściowy do późniejszych zaawansowanych nurkowań technicznych.
To pomost między nurkowaniem rekreacyjnym, a nurkowaniem technicznym. Chociaż na tym kursie używanie konfiguracji technicznej jest wysoce zalecana to standardy pozwalają na modyfikację i nurek może uczyć się podczas tego kursu na jednej butli ale z zestawem dwóch automatów oddechowych.
Zamierzeniem tego kursu jest uzyskanie uprawnień do nurkowania do 40 metrów łącznie z dekompresja do 10 minut czasu, używając maksymalnie Nitrox 50 (EANx50) do oddychania na przystankach dekompresyjnych. Podczas tego kursu należy wykonać minimum 4 nurkowania.

Cena: sprawdź w cenniku

 

Kurs nurkowania technicznego - Tec 45:


Podczas tego kursu nurek musi być już wyposażony w cały niezbędny i skonfigurowany sprzęt do nurkowania technicznego plus boczna butla jako zbiornik na dekompresje. (stage). Kurs pozwoli nurkowi na nurkowanie do 45 metrów głębokości i wykonanie przyspieszonej dekompresji używając wszystkich mieszanek nitroksowych łącznie z czystym tlenem. Kurs składa się z czterech nurkowań.

Cena: sprawdź w cenniku

 

Kurs nurkowania technicznego - Tec 50:
 

Po tym kursie nurek będzie miał te same umiejętności i wiedzę co po kursie Tec Deep. Będzie więc prezentował wysokie predyspozycje do dalszej edukacji w tym kierunku. Chociaż opcjonalnie na ostatnim nurkowaniu nurek może zanurkować na trymiksie jest wysoce zalecane aby nurek oddychał powietrzem lub nitroxem gdyż nurkowania odbywają się maksymalnie do 50 metrów. Podczas tego kursu robi się także cztery nurkowania.

Cena: sprawdź w cenniku

 

Tec Trimix 65

Podczas tego kursu robi się dwa do czterech nurkowania w zależności od struktury kursu.
Ten kurs otwiera przygodę do nurkowań trymixowych. Nurek będzie kwalifikowany do wykonywania wielu przystanków dekompresyjnych z dowolnym trimixem do 18% zawartości tlenu. Nurek dostaje uprawnienia do nurkowania na 65 metrów głębokości.

 Cena: sprawdź w cenniku

 


 

Fot. Rudi Stankiewicz, Dominik Dopierała

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073