Nurkowanie basenowe - Przestronny, głęboki basen oraz nowoczesny, regularnie serwisowany sprzęt nurkowy
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Nurkowanie basenowe

English version gb

Nurkowanie basenowe

Zapraszamy na basenowe nurkowania w pełnym sprzęcie nurkowym. Zajęcia odbywają się w Warszawie: na basenie Prawy Brzeg (ul. Jagiellońska 7).

 

Dla kogo przeznaczone jest nurkowanie basenowe:

  • dla osób nie posiadających licencji nurkowej, które chciałyby spróbować nurkowania pod okiem profesjonalisty nurkowego (tzw. Intro Dive/ Nurkowanie Zapoznawcze),
  • dla osób posiadających licencję nurkową, pragnących samodzielnie zanurkować w basenie,
  • dla osób indywidualnych (posiadających licencję nurkową) pragnących doskonalić swoje umiejętności lub skorzystać z porady instruktorów Centrum Nurkowego Bestdivers.

Przestronny, głęboki basen, nowoczesny, regularnie serwisowany sprzęt nurkowy, swoboda działania, indywidualne podejście i służący radą doświadczeni instruktorzy i divemasterzy zwracający uwagę na bezpieczeństwo nurka.

Nurkowanie dla osób bez certyfikatu nurkowego:

Zapraszamy na Nurkowanie Zapoznawcze. Nurkowanie to odbywa się w pełnym sprzęcie do nurkowania z profesjonalistą - Instruktorem lub Mistrzem Nurkowania odpowiednio przeszkolonym, pod bezpośrednim nadzorem, zatem jest bezpieczne. Spędzamy pod wodą 1 godzinę. Przed wejściem do wody omawiamy procedury bezpieczeństwa, jak nurkowanie będzie wyglądać, zaprzyjaźniamy uczestników ze sprzętem do nurkowania i kadrą prowadzącą zajęcia. Na pamiątkę nurkowania robimy zdjęcia, które uczestnicy otrzymują w wersji elektronicznej. Takie nurkowanie może być także doskonałym prezentem. Zapytaj nas o szczegóły!

Przyjdź i zobacz jak jest fajnie! 🙂 Jeśli Ci się spodoba możesz od razu przystąpić do pełnego programu podstawowego kursu nurkowania PADI OWD.

Nurkowanie dla osób posiadających certyfikat nurkowy:

Zapraszamy Was na nurkowanie przypominające, jeśli mieliście dłuższą przerwę, lub zbliża się Wasza wyprawa nurkowa, albo po prostu chcielibyście poćwiczyć. Istnieje możliwość nurkowania pod nadzorem DiveMastera lub Instruktora (wg. życzenia). Zapraszamy także na warsztaty tematyczne (doskonała pływalność, fotografia, freediving). Prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą licencji potwierdzających posiadane uprawnienia płetwonurkowe. 

 

Osoby zainteresowane, po wcześniejszej rezerwacji terminu i miejsca, przybywają na pływalnię na godzinę 19:30 lub 20:00, aby po odprawie rozpocząć zajęcia w wodzie. Osoby zainteresowane wykupieniem indywidualnego nurkowania ze sprzętem powietrznym oraz ewentualnym wypożyczeniem sprzętu nurkowego, proszone są o wcześniejszą rezerwację terminu oraz określenie rodzaju i ilości potrzebnego sprzętu.

 

Ze względu na komfort osób uczestniczących w nurkowaniach, liczba osób nurkujących w danym terminie jest ograniczona. O kwalifikacji uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Nurkowanie basenowe w pełnym sprzęcie nurkowym

(zawiera sprzęt nurkowy oraz wejście na basen)

 

Cena nurkowania

Opcja Indywidualna*

nurek z certyfikatem 90 zł 90 zł
nurek z certyfikatem pod opieką Divemastera 150 zł 190 zł
nurek bez certyfikatu pod opieką Divemastera lub Instruktora 190 zł 250 zł

 

nurkowanie basenowe wyłącznie dla osoby zainteresowanej z możliwością odbycia nurkowania na innym basenie w innym terminie (zależnie od możliwości basenu). Także weekendy i godziny poranne.


 

Chcesz nurkować, ale nie wiesz od czego zacząć? Obejrzyj film:

 

 

Kontakt:

Biuro: bestdivers@bestdivers.pl , tel.: (+48) 601 321 557

Rudi: rudi.stankiewicz@bestdivers.pl

 

 

Galeria zdjęć:

 

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073