Sidemount - nurkowanie zapoznawcze BestDivers
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Sidemount – Nurkowanie zapoznawcze

Sidemount 

 

Sidemount to przyszłość w nurkowaniu. Wg najnowszych wytycznych Unii Europejskiej z roku 2015, wszystkie nurkowania  w wodzie poniżej 12 stopni Celsjusza powinny być wykonywane z podwójnym zestawem automatów. Organizacje nurkowe już myślą jak to wdrożyć do systemu szkoleniowego. Dwa automaty pod wodą tzn. jesteśmy dwa razy bezpieczniejsi, bo jak jeden zamarznie czy popsuje się mamy drugi. Gdy dodamy do tego dwie butle dochodzi nam jeszcze, że mamy dwa razy więcej gazu i możemy być dwa razy dłużej pod wodą. To właśnie oferuje system pływania z butlami bocznymi tzw sidemount.

Sidemount - nurkowanie zapoznawcze

Dodatkową zaletą jest to, że dbamy o swój kręgosłup, bo butli nie dźwigamy na kręgosłupie. Zalet jest sporo. Natomiast jak dobrnąłeś już do tego momentu to znaczy, że interesuje Cię ta tematyka, ale nie koniecznie jeszcze wiesz czy zapisać się na pełny kurs nurkowania w sidemount’cie czy tylko spróbować i przekonać się o co w tym chodzi.

 

 

Właśnie po to przygotowaliśmy jednorazowe zajęcia pływania w konfiguracji sidemount aby zorientować się o co w tym chodzi.

Większość nurków myśli, że w konfiguracji sidemount nurkuje się zawsze z dwoma butlami. Nie, można też w jednej. Wszystko wyjaśnimy na tych zajęciach.

 Cena nurkowania sidemount intro: sprawdź w cenniku

 

Jeśli po tych zajęciach zdecydujesz się na pełen kurs sidemount diver PADI, koszt nurkowania zapoznawczego zostanie uznany na poczet tego kursu.

Zapisz się już dziś!

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073