Nurkowanie w rzece Wkra » Best Divers
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Nurkowanie w rzece Wkra

Rzeka Wkra jest prawym dopływem rzeki Narew i jest typową nizinną rzeką, jak przystało na Mazowsze. Zachowała swój pierwotny charakter, poza górnym biegiem nie jest uregulowana i prawie nie ma obwałowań. Wkra jest płytką rzeką, która wije się leniwie wśród łagodnych wzgórz morenowych i ukwieconych łąk.

 

Wyjazd na pół dnia w niedziele 20 września.

Ilość ryb dosłownie przytłacza swoja mnogością. Szczególnie warte nurkowanie ze względu na ogromne klenie, których szukamy tam pod zwalonymi drzewami.

Szczególnie polecamy wyjazd tym, którzy chcą zrobić ładne zdjęcie pod wodą albo nagrać wspaniale ujęcie kamerką GoPro.

Przejrzystość wody ok 7-8 metrów, Głębokość 50-190 cm

To jest też ta chwila, kiedy możemy zabrać nienurkujące osoby, na miejscu można popływać kajakiem.

 

Spotykamy się o godz 11.00 na basenie Prawy Brzeg w Bestdivers, aby tam pobrać brakujący sprzęt do nurkowania. Wsiadamy w samochody i jedziemy do miejscowości Joniec (zajmie nam to ok 1,5 h). Tam organizujemy się parami na nurkowanie i będzie omówiona cała logistyka nurkowania. Spływ trwa ok godziny.

Po nurkowaniu obok jest lokalna knajpka z wyśmienitym jadełkiem i tam polecamy zjeść coś przed powrotem.

Po obiedzie wracamy do Bestdivers zwrócić sprzęt i rozjeżdżamy się do domów (przypuszczalnie będzie to ok 18.00-19.00 godziny).

To nurkowanie można zaliczyć jako jedno z 5 nurkowań w ramach programu PADI AOWD. Jeśli więc myślisz o dalszym rozwijaniu się zdecydowanie dołącz na to nurkowanie.

Cel wyjazdu:

Oglądanie dużych kleni

Dojazd

Jedziemy samochodami, jak ktoś potrzebuje dojazdu będziemy się łączyć w autach po 2-3 osoby, aby każdy miał jak dojechać. Spotykamy się na miejscu za mostem.

 

Cena nie zawiera:

Wypożyczenia brakującego sprzętu.

Wyżywienie:

Po nurkowaniu zdecydowanie polecamy zjeść coś w knajpce przed mostem. Bardzo klimatyczna restauracja z pysznym jedzeniem.

Plan wyjazdu:

dzień 1 godz. 11:00 - spotkanie w Bestdivers i odbiór brakującego sprzętu do nurkowania 13.30-15.00 Nurkowanie (ok. 1h) obiad, zwrot sprzętu i powrót do domu

Kursy możliwe podczas wyjazdu:

  • nurkowania rekreacyjne (przejrzystość wody 4-7 metrów),
  • nurkowanie w prądzie w ramach kursu AOWD

Zobacz fotorelację z poprzednich wyjazdów

Nurkowanie w rzece Wrka

Kontakt w sprawie nurkowań:


Rudi
rudi.stankiewicz@bestdivers.pl
tel. kom.: (+48) 601 321 557

DAN - ubezpieczenie nurkowe

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! Centrum Nurkowe Best Divers polaca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073