Warsztaty nurkowania technicznego
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Warsztaty wprowadzające – Warsztaty nurkowania technicznego

Nie jesteś przekonany czy nurkowanie techniczne Cię zainteresuje? Nie jesteś pewien swoich umiejętności nurkowych? Chciałbyś spróbować nurkowania technicznego? Nie wiesz na co zwrócić uwagę podczas kompletowania sprzętu do nurkowania technicznego? Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące nurkowania technicznego uzyskasz na specjalnych warsztatach wprowadzających.

 

 

Warsztaty nurkowania technicznego


Zajęcia praktyczne odbywają się na basenie z udziałem instruktora nurkowania technicznego. Podczas zajęć kursanci otrzymują kompletny sprzęt do nurkowania na poziomie technicznym. Podczas zajęć kursanci mają okazję przetestować: suchy skafander, twin-set z dwoma niezależnymi automatami, stage (butla boczna) z automatem. Zajęcia obejmują zestaw ćwiczeń pod wodą z powyższym ekwipunkiem, indywidualnie pod okiem instruktora.

 Kolejna cześć warsztatów to zajęcia teoretyczne z zakresu przygotowań do nurkowania technicznego. Wszyscy Ci, którzy zdecydują się dalej szkolić na kursach technicznych, dowiedzą się jak przygotować się do kursu technicznego i prowadzonych w ramach kursu nurkowań oraz wszystkich niezbędnych informacji odnośnie wymaganego sprzętu. Niedoświadczeni nurkowie często popełniają błędy podczas kompletowania sprzętu do nurkowania technicznego – my na to nie pozwolimy.


Cena zajęć: 250 zł.


Na zajęcia należy stawić się na 1,5 godziny przed wejściem do wody.
 

 

Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania, zapraszamy!

 

Kontakt:

Rudi
tel.: (+) 601 321 557
e-mail: bestdivers@bestdivers.pl

 

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073