Tec Sidemount Diver - BestDivers.pl poleca
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Tec Sidemount Diver

Tec Sidemount Diver

Sidemount TEC

 

 PADI Tec Sidemount Diver

 
Kurs Tec Diver Sidemount został stworzony z dwóch powodów.
Dla nurków technicznych, którzy z różnych powodów nie chcą bądź nie mogą już pływać w tzw. twinsecie. Najczęściej są to problemy z kręgosłupem. Dźwiganie podwójnego zestawu butli nurkowych zawsze wiąże się z dużym obciążeniem dla kręgosłupa. Natomiast rozwiązanie sidemount czy Tech Sidemount powoduje, iż nie trzeba nosić takich ciężarów na lądzie.
Dla nurków, którzy nie są nurkami technicznymi ale chcieliby przygotować się do bardziej zaawansowanych nurkowań właśnie w konfiguracji sidemount.
 
Na kursie Tec Diver Sidemount dowiesz się, jak radzić sobie z wieloma butlami podczas nurkowania. Kurs ten jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą rozpocząć kursy techniczne, a wcześniej zrobili już podstawowe uprawnienia sidemount.  Można łączyć wiedzę nabytą w trakcie kursu Sidemount Tec Diver z innymi kursami technicznymi, przez co  poznasz zalety użycia kilku butli w konfiguracji bocznej przy nurkowaniach dekompresyjnych. 
 
Sidemount TEC Sidemount TEC
 

Kurs składa się:

  • Teoria – jedna sesja
  • Praktyka – jedne zajęcia basenowe i 5 nurkowań na wodach otwartych
 
Można ten kurs praktycznie wykonać podczas jednego weekendu. Jednak jeśli nie masz wcześniejszej praktyki w pływaniu w konfiguracji sidemount możesz potrzebować więcej nurkowań. 
 
Sidemount TeC Sidemount TEC
 

Wymagania:

  • - ukończone 18 lat
  • - minimum stopień PADI AOWD lub równorzędny innej organizacji
  • - doświadczenie minimum 30 nurkowań
 
Na tym kursie zaleca się aby uczestnik posiadał już uprawniania nurka nitroksowego, jednak nie jest to wymogiem obowiązkowym. Spokojnie można cały kurs Tec  Sidemount zrobić oddychając powietrzem. Z drugiej jednak strony dobrze posiadać już uprawienia oddychania na wzbogaconej mieszance Enriched  Air bowiem na kursie nauczysz się także praktycznie wymiany różnych gazów.
 
 
Sidemount TEC Sidemount TEC
 
 
 

Cena kursu: zobacz w cenniku

 

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073