Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Cennik

Nurkowanie Szkolenia  

Opcje kursów:

  • Ekonomiczna - Kurs grupowy. Ilość osób ograniczona wg standardów szkoleniowych i/lub warunków nurkowań. Bez gwarancji odbywania zajęć z tym samym instruktorem. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki (możliwe wyjątki przy całościowej zgodzie grupy). Nieobecność na zajęciach może owocować koniecznością oczekiwania na kolejne najbliższe.
  • Optymalna - Kurs do 3. osób z instruktorem. Wersja polecana dla rodzin lub par. Istnieje możliwość odbywania zajęć z wybranym instruktorem lub zmiany wg uznania. Terminy zajęć basenowych i teoretycznych są ustalone w porozumieniu z uczestnikami kursu.
  • Luksusowa - Kurs indywidualny. Szczególnie polecany dla osób niemogących uczestniczyć regularnie w zajęciach. Istnieje możliwość odbycia zajęć z tym samym instruktorem lub zmianą instruktora wedle życzenia.

 

UWAGA! Istnieje możliwość rozłożenia płatności na RATY

 

 EkonomicznaOptymalnaLuksusowa
Kursy nurkowania:
Basenowy kurs nurkowania (referral)86011501650
Scuba Diver89012001800
Open Water Diver110016002400
Advanced Open Water Diver6909901450
Rescue Diver92012201520
Divemaster**182020203020
Master Scuba Diverzależne od specjalizacji

 

 EkonomicznaOptymalnaLuksusowa
Specjalizacje:
doskonała pływalność350510770
nurkowanie głębokie4807201120
nurkowanie z nawigacją410550820
nurkowane wrakowe4907201080
nurkowanie w suchym skafandrze**350670770
poszukiwanie i wydobywanie350490980
nurkowanie na wzbogaconym powietrzu - Nitrox430620920
nurkowanie podlodowe---590990
nurkowanie ze skuterem---440760
ratownik tlenowy 150250400
nurek jaskiniowy ---8001500
nurkowanie nocne 490690890
sidemount 110015002400
specjalista sprzętowy 300500900
podwodny przyrodnik 300450600
fotografia podwodna 3505001100
podwodne videofilmowanie220430900

 

 EkonomicznaOptymalnaLuksusowa
Programy nurkowe dla dzieci:
Nurkowanie zapoznawcze---190250
Bąblowiec - Bubblemaker---320370
Komando Foki - Seal Team---390590
Master Seal Team ---590890
Snorkling90150250
Rafo-maniacy ---180290

 

 EkonomicznaOptymalnaLuksusowa
Pierwsza Pomoc:
EFR - Pierwsza pomoc dorosłym290350690
CFC - Pierwsza pomoc dzieciom i niemowlętom290350690
CFC - Pierwsza pomoc dzieciom i niemowlętom - uzupełnienie kursu pomocy dorosłym99159309
Kurs na instruktora pierwszej pomocy EFR i CFC* 195025203270

 

 EkonomicznaOptymalnaLuksusowa
Nurkowanie techniczne
Tech 40-18002500
Tech 45-14002000
Tech 50-11001500
Tech Sidemount-10001400
Tech trimix 65-15002000

 

 EkonomicznaOptymalnaLuksusowa
Inne:
Skin diver - nurek powierzchniowy200300400
Discover Scuba Diving - odkryj nurkowanie160290490
Scuba Review190290410
Doskonała pływalność - warsztaty299399499
Fotografia podwodna - warsztaty3005001000
Sidemount - intro200300400
Freediving - szkolenie wprowadzające5107501780

 

  • Wypożyczenie brakującego sprzętu wliczone jest w cenę każdego kursu (nie dotyczy suchego skafandra).
  • W cenę każdego kursu wliczone są wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe, o ile są dostępne w języku polskim. Podane ceny kursów są cenami netto.

  W cenę nie są wliczone:

  • opłaty wejściowe na miejsca nurkowe na wodach otwartych (poza kursem luksusowym, w którego cenie opłaty te są ujęte) i gazy (jeśli korzystamy z lokalnej usługi)
  • dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie
  • opłata członkowska PADI (kurs DM) oraz składka EFR (kurs instruktora EFR)
  • certyfikat - opłata w wysokości 198 zł
  • certyfikat w przypadku kursów pierwszej pomocy - opłata 100 zł
  • W ramach specjalizacji suchy skafander - wypożyczenie suchego skafandra - 80 zł. Przy zakupie skafandra w Szkole Nurkowania Bestdivers.pl kurs wliczony jest w cenę. Należy pokryć jedynie koszt certyfikatu 198 zł i podręcznika 98 zł.

    Zniszczenie lub zagubienie sprzętu

  • rozliczane jest wg umowy wypożyczenia
  • jeśli umowa nie została zawarta koszt jest zgodny z cennikiem serwisu lub sklepu internetowego Bestdivers.

  * materiały płatne dodatkowo - manual instruktorski EFR 380 zł.

** materiały płatne dodatkowo: Zeszyt ćwiczeń do kursu DM 172 zł, Zestaw divemasterski do kursu z niezbędną nalepką na aplikację Divemaster - 583 zł, MLRDP (jeśli kandydat nie ma) - 139 zł, RDP (jeśli kandydat nie ma ) - 80 zł.

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073