Warsztaty fotografii podwodnej - Praktyczne wskazówki co do sprzętu, kadrowania
Zainteresowany ofertą?
Zadzwoń na naszą infolinię:
601 321 557
Zamów bezpłatną rozmowę

Warsztaty fotografii podwodnej obszerne zajęcia

Obszerne dwudniowe zajęcia zawierają dość spory zasób wiedzy teoretycznej przekazywanej przez fachowca w formie „dla laika”. Nie ma zawiłych opowieści o teorii, chemii i fizyce fotografii, ale konkretne wskazówki jak zrobić dobre zdjęcie pod wodą, jakim sprzętem i w jaki sposób.

Na zajęciach praktycznych uczestnicy mogą sprawdzić swoje zrozumienie tematu i wykazać się praktycznymi zdjęciami robionymi różnym sprzętem fotograficznym.

Zarówno temat fotografii szerokokątnej jak i makro jest przede wszystkim ćwiczony gdyż, jak wiemy, te dwie dziedziny sprawiają największy zachwyt przy oglądaniu zdjęć.

Praktyczne wskazówki co do sprzętu, kadrowania, zachowań zwierząt podwodnych. Konkretnie, na temat i z przykładami zdjęć robionymi w różnych warunkach i w różnych wodach.


Na zajęciach:

  • duuużo teorii (praktycznej, a nieusypiającej)
  • praktyczne zajęcia na basenie Delfin w Warszawie
  • sprzęt do fotografii podwodnej
  • dyskusja nad Waszymi zdjęciami robionymi podczas zajęć
  • możliwość zakupu sprzętu do fotografii podwodnej po preferencyjnych cenach
  • wykłady oraz nadzór zdjęciowy:

Wykłady prowadzone są przez zaprzyjaźnionych fotografów podwodnych, których zdjęcia często też można oglądać w albumach, katalogach wydawanych przez renomowane wydawnictwa.

Naturalnie jesteśmy z Tobą pod wodą i pomożemy Ci w ustawieniach parametru aparatu czy kamery. Te warsztaty to świetna zabawa, ale i praktyczna wiedza, którą natychmiast przełożysz, na jakość Twoich zdjęć.

 

Cena warsztatów: sprawdź w cenniku

Masz pytania?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz:
Bestdivers@bestdivers.pl
Tel. (+48) 601321557 / (+48) 698529073